CUI 32096799
IZO DATA NETWORK SRL
IZO DATA NETWORK SRL este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 6110 - Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 92.5 mii lei (+11.5% față de 2024), o pierdere netă de 10.8 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
32096799
Nr. înregistrare
J40/9727/2013
EUID
ROONRC.J40/9727/2013
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
STR. SPINULUI, NR.2, CORP C1
Data înregistrării
05-08-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 02.08.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
6110 - Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelitCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4741 - Comerţ cu amănuntul al calculatoarelor, unităţilor periferice şi software-lui în magazine specializate
-
4742 - Comerţ cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicaţii în magazine specializate
-
4743 - Comerţ cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6622 - Activităţi ale agenţilor şi broker-ilor de asigurări
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
-
8020 - Activităţi de servicii privind sistemele de securizare
-
9511 - Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice
-
9512 - Repararea echipamentelor de comunicaţii
-
9521 - Repararea aparatelor electronice de uz casnic
-
9522 - Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc şi a echipamentelor pentru casă şi grădină
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
92 512
Rezultat net
−10 788
Capitaluri proprii
−64 869
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6110 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6110 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6110 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6110 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
21 945
|
73 072
|
124 200
|
15 387
|
23 964
|
34 929
|
5 853
|
2 175
|
—
|
429
|
858
|
| Active circulante |
102 678
|
82 883
|
105 680
|
92 803
|
234 914
|
193 213
|
109 869
|
57 931
|
32 803
|
12 087
|
8 870
|
10 692
|
| Stocuri |
47 544
|
44 669
|
44 669
|
43 615
|
13 196
|
12 681
|
13 563
|
1 202
|
190
|
—
|
—
|
1 023
|
| Creanțe |
34 252
|
33 864
|
37 447
|
33 614
|
23 467
|
33 430
|
18 401
|
14 387
|
9 596
|
7 063
|
3 934
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
20 882
|
4 350
|
23 564
|
15 574
|
198 251
|
147 102
|
77 905
|
42 342
|
23 017
|
5 024
|
4 936
|
9 669
|
| Datorii |
167 547
|
158 909
|
161 157
|
147 503
|
24 602
|
33 663
|
36 370
|
9 055
|
5 865
|
4 271
|
4 178
|
3 733
|
| Capitaluri proprii |
−64 869
|
−54 081
|
17 595
|
69 500
|
225 699
|
183 514
|
108 428
|
54 729
|
29 113
|
7 816
|
5 121
|
7 817
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
92 512
|
82 947
|
81 233
|
93 927
|
209 313
|
270 655
|
158 787
|
146 712
|
100 606
|
94 575
|
88 658
|
21 626
|
| Venituri totale |
122 374
|
82 947
|
81 258
|
94 042
|
209 313
|
270 655
|
158 808
|
146 712
|
100 606
|
94 575
|
88 664
|
21 626
|
| Cheltuieli totale |
131 939
|
153 794
|
132 367
|
147 597
|
139 202
|
192 854
|
103 498
|
119 626
|
77 293
|
89 036
|
88 699
|
13 360
|
| Rezultat brut |
−9 565
|
−70 847
|
−51 109
|
−53 555
|
+70 111
|
+77 801
|
+55 310
|
+27 086
|
+23 313
|
+5 539
|
−35
|
+8 266
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−10 788
|
−71 676
|
−51 905
|
−54 495
|
+68 185
|
+75 086
|
+53 699
|
+25 617
|
+21 297
|
+2 695
|
−2 696
|
+7 617
|
| Alte date | ||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut IZO DATA NETWORK SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 92 512 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 10 788 lei.
-
Este IZO DATA NETWORK SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, IZO DATA NETWORK SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are IZO DATA NETWORK SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6110 - Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit.
-
Când a fost înființată IZO DATA NETWORK SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 august 2013.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către IZO DATA NETWORK SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește IZO DATA NETWORK SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.