CUI 32135332
BIZONNECT SRL
BIZONNECT SRL este o firmă din Iaşi, județul Iași, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 5611 - Restaurante. Firma este plătitoare de TVA din 2019. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6 mil. lei (−15.5% față de 2024), un profit net de 995 mii lei și 19 angajați.
Date de identificare
CUI
32135332
Nr. înregistrare
J2013001410220
EUID
ROONRC.J2013001410220
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Iaşi
Adresă
ŞOS. BUCIUM, NR.84A, PARTER. CAMERA 10
Data înregistrării
14-08-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 14.08.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 17-01-2019
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5611 - RestauranteCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
-
4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor
-
4727 - Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
-
5210 - Depozitări
-
5310 - Activităţi poştale desfăşurate sub obligativitatea serviciului universal
-
5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată
-
5530 - Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
-
5590 - Alte servicii de cazare
-
5612 - Activități ale unităților mobile de alimentație
-
5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
-
5622 - Alte servicii de alimentație n.c.a.
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7739 - Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
5 995 462
Rezultat net
+994 983
Capitaluri proprii
2 298 022
Număr mediu de salariați
19
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 5611 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
739 901
|
841 134
|
700 545
|
438 017
|
413 349
|
112 606
|
38 109
|
3 944
|
24
|
84
|
750
|
608
|
608
|
| Active circulante |
1 406 370
|
1 760 602
|
1 760 218
|
918 899
|
606 120
|
414 166
|
155 892
|
4 557
|
2 698
|
2 698
|
2 634
|
634
|
470
|
| Stocuri |
173 561
|
258 157
|
168 542
|
185 954
|
209 139
|
28 317
|
16 712
|
3 513
|
2 698
|
2 698
|
2 634
|
534
|
370
|
| Creanțe |
138 356
|
176 166
|
96 129
|
200 093
|
54 297
|
15 933
|
2 401
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
517 180
|
741 173
|
1 226 262
|
532 852
|
342 684
|
369 916
|
136 779
|
1 044
|
—
|
—
|
—
|
100
|
100
|
| Cheltuieli în avans |
519 936
|
567 104
|
45 117
|
81 067
|
32 583
|
—
|
—
|
10 992
|
—
|
—
|
—
|
41
|
148
|
| Datorii |
340 373
|
236 937
|
140 863
|
138 793
|
160 401
|
81 600
|
33 153
|
26 633
|
8 831
|
8 614
|
7 728
|
1 337
|
884
|
| Venituri în avans |
27 812
|
39 264
|
50 717
|
—
|
—
|
109 836
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
2 298 022
|
2 892 639
|
2 314 300
|
1 299 190
|
891 651
|
335 336
|
160 848
|
−7 140
|
−6 109
|
−5 832
|
−4 344
|
−54
|
342
|
| Capital subscris vărsat |
5 000
|
5 000
|
5 000
|
5 000
|
5 000
|
5 000
|
5 000
|
5 000
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
5 995 462
|
7 098 642
|
5 524 695
|
3 204 710
|
2 000 377
|
925 098
|
902 981
|
14 044
|
—
|
396
|
—
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
11 393 948
|
12 399 451
|
9 594 577
|
3 207 257
|
2 117 910
|
975 737
|
912 590
|
15 254
|
0
|
396
|
1 621
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
10 223 732
|
10 924 350
|
8 236 341
|
2 469 068
|
1 518 542
|
770 075
|
735 476
|
20 352
|
277
|
1 872
|
5 862
|
396
|
158
|
| Rezultat brut |
+1 170 216
|
+1 475 101
|
+1 358 236
|
+738 189
|
+599 368
|
+205 662
|
+177 114
|
−5 098
|
−277
|
−1 476
|
−4 241
|
−396
|
−158
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+994 983
|
+1 297 035
|
+1 315 110
|
+710 874
|
+583 315
|
+200 487
|
+167 988
|
−5 531
|
−277
|
−1 488
|
−4 290
|
−396
|
−158
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
17
|
14
|
9
|
8
|
7
|
7
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut BIZONNECT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 5 995 462 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 994 983 lei.
-
Este BIZONNECT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, BIZONNECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 17 ianuarie 2019.
-
Ce cod CAEN principal are BIZONNECT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5611 - Restaurante.
-
Când a fost înființată BIZONNECT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 august 2013.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BIZONNECT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BIZONNECT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.