CUI 32137414
DEN PROJECT S.R.L.
DEN PROJECT S.R.L. este o firmă din Sat Luna de Sus Com. Floreşti, județul CLUJ, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară. Firma este plătitoare de TVA din 2013. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.2 mil. lei (+4.6% față de 2024), un profit net de 28.4 mii lei și 2 angajați.
CUI
32137414
Nr. înregistrare
J2023005088125
EUID
ROONRC.J2023005088125
Formă juridică
SRL
Județ
CLUJ
Localitate
Sat Luna de Sus Com. Floreşti
Adresă
DN1, E60, KM 489, CF 73625 FLOREȘTI
Cod CAEN principal
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
Data înregistrării
14-08-2013
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 24.11.2023
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 21-08-2013
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
SALANȚA DENIS LEONTIN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4644 - Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere
-
4650 - Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii
-
4664 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4671 - Comerţ cu ridicata al autovehiculelor
-
4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4684 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4686 - Comerţ cu ridicata al altor produse intermediare
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4781 - Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
-
5221 - Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre
-
5224 - Manipulări
-
6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
-
6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
-
7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare
-
7712 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autovehicule rutiere grele
-
8122 - Activități specializate de curățenie
-
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6812 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
4 239 981
|
4 390 738
|
3 961 804
|
3 423 738
|
3 377 676
|
3 641 860
|
3 716 550
|
3 549 388
|
3 322 516
|
3 869 950
|
3 708 940
|
3 141 893
|
2 274 177
|
| Active circulante |
4 604 391
|
4 443 642
|
4 876 338
|
4 104 554
|
3 245 252
|
538 930
|
363 449
|
412 847
|
409 471
|
340 190
|
152 343
|
142 706
|
24 855
|
| Stocuri |
3 777 481
|
3 625 035
|
3 316 699
|
3 150 279
|
2 790 986
|
—
|
0
|
960
|
960
|
960
|
—
|
—
|
5 388
|
| Creanțe |
710 552
|
694 631
|
416 644
|
678 472
|
312 948
|
181 966
|
108 655
|
249 136
|
249 308
|
292 744
|
111 820
|
127 554
|
19 212
|
| Casa și conturi la bănci |
116 358
|
123 976
|
1 142 995
|
275 803
|
141 318
|
356 964
|
254 794
|
162 751
|
159 203
|
46 486
|
40 523
|
15 152
|
255
|
| Cheltuieli în avans |
14 402
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
6 445 005
|
6 445 355
|
6 542 998
|
5 296 777
|
5 345 031
|
3 024 278
|
2 422 329
|
2 529 354
|
2 434 939
|
3 332 622
|
922 726
|
877 980
|
214 206
|
| Venituri în avans |
7 381
|
11 065
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
2 406 388
|
2 377 960
|
2 295 144
|
2 231 515
|
1 277 897
|
1 156 512
|
1 657 670
|
1 432 881
|
1 297 048
|
877 518
|
2 938 557
|
2 406 619
|
2 084 826
|
| Capital subscris vărsat |
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
59 590
|
59 590
|
59 590
|
59 590
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 208 764
|
1 155 826
|
1 345 951
|
1 340 314
|
1 312 934
|
1 217 240
|
1 067 312
|
1 045 490
|
1 062 959
|
1 195 979
|
1 421 403
|
810 836
|
241 292
|
| Venituri totale |
1 343 454
|
1 423 451
|
1 520 186
|
3 013 866
|
4 091 473
|
1 252 098
|
1 323 169
|
1 255 273
|
2 399 502
|
1 282 329
|
1 916 562
|
1 899 929
|
387 333
|
| Cheltuieli totale |
1 281 595
|
1 340 547
|
1 445 104
|
2 038 829
|
3 956 812
|
1 037 323
|
1 085 151
|
1 106 859
|
1 958 024
|
1 119 917
|
1 286 802
|
1 521 485
|
376 771
|
| Rezultat brut |
+61 859
|
+82 904
|
+75 082
|
+975 037
|
+134 661
|
+214 775
|
+238 018
|
+148 414
|
+441 478
|
+162 412
|
+629 760
|
+378 444
|
+10 562
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+28 428
|
+56 133
|
+63 629
|
+955 568
|
+121 385
|
+202 602
|
+224 789
|
+135 833
|
+419 120
|
+138 961
|
+531 938
|
+321 793
|
+3 318
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
8
|
9
|
11
|
11
|
10
|
6
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către DEN PROJECT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DEN PROJECT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.