CUI 32145166
PEDCOMIHAI CONSTRUCT SRL
PEDCOMIHAI CONSTRUCT SRL este o firmă din Orş. Buftea, județul ILFOV, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 324.4 mii lei (+131.5% față de 2024), un profit net de 53.5 mii lei și 1 angajat.
CUI
32145166
Nr. înregistrare
J23/2498/2013
EUID
ROONRC.J23/2498/2013
Formă juridică
SRL
Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Buftea
Adresă
STR. INDEPENDENŢEI, NR.95, CAMERA 2
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Data înregistrării
19-08-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.08.2013
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
PETRE DUMITRU
Administrator
CADINOIU MIHAELA
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
3 654
|
14 616
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
559
|
| Active circulante |
633 213
|
586 913
|
576 292
|
463 212
|
293 059
|
293 059
|
293 059
|
300 162
|
250 574
|
174 944
|
66 754
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
5 046
|
4 526
|
2 526
|
4 526
|
2 526
|
—
|
527
|
—
|
| Creanțe |
609 335
|
553 835
|
552 335
|
413 902
|
263 902
|
265 902
|
263 902
|
205 902
|
199 402
|
139 424
|
1 496
|
| Casa și conturi la bănci |
23 878
|
33 078
|
23 957
|
44 264
|
24 631
|
24 631
|
24 631
|
91 734
|
51 172
|
34 993
|
65 258
|
| Datorii |
43 574
|
50 753
|
31 171
|
109 236
|
84 327
|
84 327
|
84 327
|
84 541
|
57 013
|
6 176
|
26 550
|
| Capitaluri proprii |
589 639
|
536 160
|
548 775
|
368 592
|
208 732
|
208 732
|
208 732
|
215 621
|
193 561
|
168 768
|
40 763
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
324 400
|
140 105
|
92 130
|
254 435
|
—
|
—
|
—
|
87 667
|
30 400
|
165 000
|
140 896
|
| Venituri totale |
324 547
|
140 135
|
92 130
|
254 435
|
0
|
0
|
0
|
87 667
|
30 403
|
165 004
|
140 896
|
| Cheltuieli totale |
266 370
|
151 418
|
100 225
|
92 031
|
—
|
—
|
6 889
|
64 731
|
4 698
|
32 048
|
96 406
|
| Rezultat brut |
+58 177
|
−11 283
|
−8 095
|
+162 404
|
0
|
0
|
−6 889
|
+22 936
|
+25 705
|
+132 956
|
+44 490
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+53 479
|
−12 615
|
−8 971
|
+159 860
|
0
|
0
|
−6 889
|
+22 059
|
+24 793
|
+128 005
|
+40 563
|
| Alte date | |||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
2
|
2
|
—
|
—
|
1
|
3
|
1
|
2
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către PEDCOMIHAI CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PEDCOMIHAI CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.