CUI 32254074
KLAUS INFINITY CONSTRUCT S.R.L.
KLAUS INFINITY CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Berceni, județul Ilfov, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 36 mii lei (+35.8% față de 2024), o pierdere netă de 24.3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
32254074
Nr. înregistrare
J2023005378239
EUID
ROONRC.J2023005378239
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Berceni
Adresă
STR. ZÂNELOR, NR.149F
Data înregistrării
17-09-2013
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 03.11.2025
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 24-11-2025
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
36 000
Rezultat net
−24 252
Capitaluri proprii
−141 629
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
2 532
|
3 222
|
3 913
|
—
|
4 153
|
20 763
|
37 562
|
54 992
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
150
|
735
|
8 192
|
1 584
|
1 200
|
1 298
|
748
|
582
|
539
|
32 894
|
12 589
|
12 589
|
13 388
|
| Casa și conturi la bănci |
150
|
735
|
8 192
|
1 584
|
1 200
|
1 298
|
748
|
582
|
539
|
32 894
|
12 589
|
12 589
|
13 388
|
| Datorii |
141 779
|
120 644
|
92 859
|
50 915
|
82 533
|
82 324
|
53 583
|
47 671
|
43 285
|
0
|
0
|
0
|
527
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
188
|
1 007
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−141 629
|
−117 377
|
−81 445
|
−45 418
|
−81 333
|
−76 873
|
−32 072
|
−9 715
|
11 239
|
32 894
|
12 589
|
12 589
|
12 861
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
36 000
|
26 500
|
4 950
|
125 500
|
62 200
|
73 100
|
56 800
|
37 214
|
37 145
|
25 655
|
—
|
0
|
17 550
|
| Venituri totale |
35 998
|
26 500
|
4 950
|
131 203
|
62 200
|
73 100
|
57 356
|
37 214
|
37 145
|
25 655
|
0
|
0
|
17 550
|
| Cheltuieli totale |
59 935
|
62 167
|
40 927
|
93 976
|
66 038
|
117 169
|
79 140
|
57 795
|
58 428
|
4 580
|
—
|
272
|
4 362
|
| Rezultat brut |
−23 937
|
−35 667
|
−35 977
|
+37 227
|
−3 838
|
−44 069
|
−21 784
|
−20 581
|
−21 283
|
+21 075
|
0
|
−272
|
+13 188
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−24 252
|
−35 932
|
−36 027
|
+35 915
|
−4 460
|
−44 801
|
−22 357
|
−20 954
|
−21 655
|
+20 305
|
0
|
−272
|
+12 661
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut KLAUS INFINITY CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 36 000 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 24 252 lei.
-
Este KLAUS INFINITY CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, KLAUS INFINITY CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are KLAUS INFINITY CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri.
-
Când a fost înființată KLAUS INFINITY CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 august 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către KLAUS INFINITY CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește KLAUS INFINITY CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.