CUI 32283177

BRED PACK SRL

BRED PACK SRL este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat. Firma este plătitoare de TVA din 2013 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 395.8 mii lei (−8.9% față de 2024) și un profit net de 18.8 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

32283177

Nr. înregistrare

J2013002429355

EUID

ROONRC.J2013002429355

Formă juridică

SRL

Județ

Timiș

Localitate

Timişoara

Adresă

STR. CORNELIUS NEPOS, NR.19, CAMERA 1

Data înregistrării

25-09-2013

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 25.09.2013

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 03-10-2013

TVA la încasare

Da

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 4612 - Intermedieri în comerţul cu combustibili, minereuri, metale şi produse chimice pentru industrie

  • 4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

  • 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse

  • 5210 - Depozitări

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−8.9%

395 810

Rezultat net

+238.9%

+18 839

Capitaluri proprii

−2.3%

140 812

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut BRED PACK SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 395 810 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 18 839 lei.

Este BRED PACK SRL plătitoare de TVA?

Da, BRED PACK SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 3 octombrie 2013.

Ce cod CAEN principal are BRED PACK SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat.

Când a fost înființată BRED PACK SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 septembrie 2013.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către BRED PACK SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește BRED PACK SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit