CUI 32300545

ETHNO WORLD SRL

ETHNO WORLD SRL este o firmă din Orş. Popeşti-Leordeni, județul Ilfov, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

32300545

Nr. înregistrare

J2013002969231

EUID

ROONRC.J2013002969231

Formă juridică

SRL

Județ

Ilfov

Localitate

Orş. Popeşti-Leordeni

Adresă

ŞOS. OLTENIŢEI, NR.24, CAMERA 4, ET.1, AP.2

Data înregistrării

30-09-2013

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 30.09.2013

Stare la Registrul Comerțului

mandat administratori expirat
funcțiune
sediu expirat

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 09-10-2023

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

0.0%

5 334

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este ETHNO WORLD SRL plătitoare de TVA?

Nu, ETHNO WORLD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are ETHNO WORLD SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații.

Când a fost înființată ETHNO WORLD SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 septembrie 2013.

Unde are sediul ETHNO WORLD SRL?

Sediul firmei ETHNO WORLD SRL (CUI 32300545) este în ŞOS. OLTENIŢEI, NR.24, CAMERA 4, ET.1, AP.2, Orş. Popeşti-Leordeni, județul Ilfov.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către ETHNO WORLD SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ETHNO WORLD SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit