CUI 32326030
RAYA EVOLUTION S.R.L.
RAYA EVOLUTION S.R.L. este o firmă din Slobozia, județul Ialomița, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2022 a raportat o pierdere netă de 7.5 mii lei.
Date de identificare
CUI
32326030
Nr. înregistrare
J21/362/2013
EUID
ROONRC.J21/362/2013
Formă juridică
SRL
Județ
Ialomița
Localitate
Slobozia
Adresă
BLD. COSMINULUI, NR.1, BL.U28, SC.B, ET.6, AP.84
Data înregistrării
07-10-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 07.10.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 27-05-2024
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2022
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−7 512
Capitaluri proprii
−72 764
Sursa: MF bilanț 2022 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
208
|
521
|
833
|
1 146
|
1 458
|
1 770
|
2 083
|
2 396
|
—
|
| Active circulante |
95 947
|
102 251
|
40 567
|
39 247
|
204 246
|
346 848
|
350 102
|
290 034
|
220 412
|
66 078
|
| Stocuri |
50 504
|
57 185
|
—
|
—
|
204 191
|
346 701
|
349 916
|
290 008
|
219 636
|
65 594
|
| Creanțe |
44 838
|
44 861
|
35 937
|
20 084
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
605
|
205
|
4 630
|
19 163
|
55
|
147
|
186
|
26
|
776
|
484
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
168 711
|
167 711
|
100 831
|
81 777
|
279 355
|
451 712
|
450 023
|
346 409
|
266 773
|
66 075
|
| Capitaluri proprii |
−72 764
|
−65 252
|
−59 743
|
−41 697
|
−73 963
|
−103 406
|
−98 151
|
−54 292
|
−43 965
|
3
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
11 556
|
19 297
|
267 236
|
176 447
|
127 180
|
180 559
|
161 606
|
125 166
|
22 955
|
| Venituri totale |
0
|
11 556
|
21 167
|
267 236
|
176 447
|
128 442
|
184 352
|
163 215
|
125 582
|
22 955
|
| Cheltuieli totale |
7 512
|
17 065
|
39 040
|
232 297
|
145 240
|
132 413
|
199 888
|
169 820
|
165 782
|
22 463
|
| Rezultat brut |
−7 512
|
−5 509
|
−17 873
|
+34 939
|
+31 207
|
−3 971
|
−15 536
|
−6 605
|
−40 200
|
+492
|
| Rezultat net |
Față de 2021
−7 512
|
−5 509
|
−18 047
|
+32 266
|
+29 443
|
−5 255
|
−17 370
|
−10 327
|
−43 968
|
−197
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
3
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2022 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este RAYA EVOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, RAYA EVOLUTION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are RAYA EVOLUTION S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
-
Când a fost înființată RAYA EVOLUTION S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 octombrie 2013.
-
Unde are sediul RAYA EVOLUTION S.R.L.?
-
Sediul firmei RAYA EVOLUTION S.R.L. (CUI 32326030) este în BLD. COSMINULUI, NR.1, BL.U28, SC.B, ET.6, AP.84, Slobozia, județul Ialomița.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2022 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RAYA EVOLUTION S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RAYA EVOLUTION S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.