CUI 32352501
G&G PROJECT DEVELOPMENT SRL
G&G PROJECT DEVELOPMENT SRL este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2016 a raportat o pierdere netă de 322 lei.
Date de identificare
CUI
32352501
Nr. înregistrare
J40/12693/2013
EUID
ROONRC.J40/12693/2013
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
STR. LEBEDEI, NR.20, PARTER,CAMERA 1
Data înregistrării
14-10-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 14.10.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 21-04-2026
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2016
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−322
Capitaluri proprii
489
Sursa: MF bilanț 2016 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active circulante |
2 108
|
2 108
|
2 109
|
2 431
|
| Casa și conturi la bănci |
2 108
|
2 108
|
2 109
|
2 431
|
| Datorii |
1 619
|
1 619
|
1 620
|
1 620
|
| Capitaluri proprii |
489
|
489
|
489
|
811
|
| Capital subscris vărsat |
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
322
|
322
|
322
|
1 189
|
| Rezultat brut |
−322
|
−322
|
−322
|
−1 189
|
| Rezultat net |
Față de 2015
|
−322
|
−322
|
−1 189
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2016 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este G&G PROJECT DEVELOPMENT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, G&G PROJECT DEVELOPMENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are G&G PROJECT DEVELOPMENT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată G&G PROJECT DEVELOPMENT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 octombrie 2013.
-
Unde are sediul G&G PROJECT DEVELOPMENT SRL?
-
Sediul firmei G&G PROJECT DEVELOPMENT SRL (CUI 32352501) este în STR. LEBEDEI, NR.20, PARTER,CAMERA 1, Sector 1, București.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2016 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către G&G PROJECT DEVELOPMENT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește G&G PROJECT DEVELOPMENT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.