CUI 32356554
AGMA PRO CONSTRUCT SRL
AGMA PRO CONSTRUCT SRL este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal.
Date de identificare
CUI
32356554
Nr. înregistrare
J40/12740/2013
EUID
ROONRC.J40/12740/2013
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
STR. PICTOR ŞTEFAN LUCHIAN, NR.3, ET.3, AP.8
Data înregistrării
15-10-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.10.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 30-10-2014
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5224 - Manipulări
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6831 - Agenţii imobiliare
-
6832 - Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este AGMA PRO CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, AGMA PRO CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are AGMA PRO CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată AGMA PRO CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 octombrie 2013.
-
Unde are sediul AGMA PRO CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei AGMA PRO CONSTRUCT SRL (CUI 32356554) este în STR. PICTOR ŞTEFAN LUCHIAN, NR.3, ET.3, AP.8, Sector 2, București.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Emite facturi către AGMA PRO CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește AGMA PRO CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.