CUI 32360261

SHIFT GUERRILLA SRL

SHIFT GUERRILLA SRL este o firmă din Braşov, județul Brașov, înființată în 2014. Activitatea principală: CAEN 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 26.2 mii lei (+271.4% față de 2024) și o pierdere netă de 4.2 mii lei.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

32360261

Nr. înregistrare

J08/1073/2014

EUID

ROONRC.J8/1073/2014

Formă juridică

SRL

Județ

Brașov

Localitate

Braşov

Adresă

Str. Apollo, Nr. 9, C.P. 500338

Data înregistrării

16-10-2013

Stare înregistrare

TRANSFER(SOSIRE) din data 25.07.2014

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune
sediu expirat

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 23-11-2019

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 1812 - Alte activităţi de tipărire n.c.a.

  • 1813 - Servicii pregătitoare pentru pretipărire

  • 4778 - Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

  • 4781 - Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe

  • 4782 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe

  • 4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse

  • 4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

  • 5320 - Alte activităţi poştale şi de curier

  • 5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente

  • 5629 - Alte servicii de alimentaţie n.c.a.

  • 5811 - Activităţi de editare a cărţilor

  • 5812 - Activităţi de editarea de ghiduri, compendii, liste de adrese şi similare

  • 5813 - Activităţi de editare a ziarelor

  • 5814 - Activităţi de editare a revistelor şi periodicelor

  • 5819 - Alte activităţi de editare

  • 5829 - Activităţi de editare a altor produse software

  • 5911 - Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune

  • 5912 - Activităţi post-producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune

  • 5920 - Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală

  • 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei

  • 6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul

  • 6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

  • 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

  • 6312 - Activităţi ale portalurilor web

  • 6399 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c.a

  • 7010 - Activităţi ale direcţiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate

  • 7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării

  • 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

  • 7220 - Cercetare-dezvoltare în ştiinţe sociale şi umaniste

  • 7312 - Servicii de reprezentare media

  • 7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice

  • 7410 - Activităţi de design specializat

  • 7420 - Activităţi fotografice

  • 7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

  • 7820 - Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului

  • 7990 - Alte servicii de rezervare şi asistenţă turistică

  • 8220 - Activităţi ale centrelor de intermediere telefonică (call center)

  • 8230 - Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor

  • 8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

  • 8552 - Învăţământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

  • 8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.

  • 8899 - Alte activităţi de asistenţă socială, fără cazare, n.c.a.

  • 9001 - Activităţi de interpretare artistică (spectacole)

  • 9002 - Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole)

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+271.4%

26 200

Rezultat net

+86.5%

−4 210

Capitaluri proprii

−28.3%

10 687

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut SHIFT GUERRILLA SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 26 200 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 4 210 lei.

Este SHIFT GUERRILLA SRL plătitoare de TVA?

Nu, SHIFT GUERRILLA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are SHIFT GUERRILLA SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate.

Când a fost înființată SHIFT GUERRILLA SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iulie 2014.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către SHIFT GUERRILLA SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește SHIFT GUERRILLA SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit