CUI 32478950
FUNNEL WEB PERFORMANCE S.R.L.
FUNNEL WEB PERFORMANCE S.R.L. este o firmă din Orş. Voluntari, județul Ilfov, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2015. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6.8 mil. lei (−12.1% față de 2024), un profit net de 2 mil. lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
32478950
Nr. înregistrare
J2018005715238
EUID
ROONRC.J2018005715238
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Voluntari
Adresă
STR. EMIL RACOVIŢĂ, NR.52 BIS, LOCUINTA 4. CAMERA 2
Data înregistrării
18-11-2013
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 26.11.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-03-2015
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
6392 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7312 - Servicii de reprezentare media
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
6 785 778
Rezultat net
+2 048 410
Capitaluri proprii
867 572
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 6210 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
28 875
|
31 221
|
9 724
|
17 781
|
16 996
|
7 595
|
13 529
|
20 529
|
14 398
|
20 377
|
11 200
|
1 124
|
1 164
|
| Active circulante |
1 557 242
|
1 698 495
|
885 893
|
631 642
|
1 388 582
|
821 863
|
484 421
|
637 101
|
460 254
|
370 864
|
291 132
|
107 369
|
15 748
|
| Stocuri |
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
1 092 379
|
1 622 289
|
595 080
|
382 735
|
303 027
|
358 980
|
222 862
|
302 125
|
241 164
|
104 006
|
71 863
|
23 673
|
2 799
|
| Casa și conturi la bănci |
464 863
|
76 206
|
290 813
|
248 907
|
1 085 555
|
462 883
|
261 559
|
334 976
|
219 090
|
266 858
|
219 269
|
83 696
|
12 949
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
—
|
1 503
|
1 503
|
2 117
|
9 989
|
2 729
|
5 872
|
2 436
|
2 056
|
1 285
|
| Datorii |
718 545
|
1 336 105
|
96 135
|
349 622
|
124 452
|
140 940
|
112 005
|
76 902
|
59 761
|
67 635
|
29 088
|
4 836
|
872
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 329
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
867 572
|
393 611
|
799 482
|
299 801
|
1 282 629
|
690 021
|
388 062
|
590 717
|
417 620
|
326 149
|
275 680
|
105 713
|
17 325
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
6 785 778
|
7 722 482
|
4 854 910
|
4 230 949
|
4 259 494
|
2 878 090
|
2 104 748
|
1 161 692
|
1 011 308
|
1 014 332
|
743 715
|
172 201
|
23 490
|
| Venituri totale |
6 786 046
|
7 723 603
|
4 866 108
|
4 232 576
|
4 259 646
|
2 879 577
|
2 105 750
|
1 161 815
|
1 011 785
|
1 015 395
|
743 922
|
172 233
|
23 498
|
| Cheltuieli totale |
4 415 115
|
6 020 204
|
3 817 700
|
3 527 132
|
2 934 661
|
2 180 404
|
1 433 713
|
433 404
|
581 301
|
631 889
|
544 286
|
61 594
|
5 668
|
| Rezultat brut |
+2 370 931
|
+1 703 399
|
+1 048 408
|
+705 444
|
+1 324 985
|
+699 173
|
+672 037
|
+728 411
|
+430 484
|
+383 506
|
+199 636
|
+110 639
|
+17 830
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+2 048 410
|
+1 436 306
|
+962 286
|
+668 393
|
+1 282 389
|
+670 380
|
+650 980
|
+716 793
|
+417 380
|
+325 909
|
+167 614
|
+105 473
|
+17 125
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
2
|
3
|
3
|
3
|
2
|
2
|
2
|
2
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FUNNEL WEB PERFORMANCE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 6 785 778 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 2 048 410 lei.
-
Este FUNNEL WEB PERFORMANCE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, FUNNEL WEB PERFORMANCE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 martie 2015.
-
Ce cod CAEN principal are FUNNEL WEB PERFORMANCE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată FUNNEL WEB PERFORMANCE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FUNNEL WEB PERFORMANCE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FUNNEL WEB PERFORMANCE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.