CUI 32537372
CONSACRE SRL
CONSACRE SRL este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2021 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
32537372
Nr. înregistrare
J40/14785/2013
EUID
ROONRC.J40/14785/2013
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
INT. TUDOR ŞTEFAN, NR.24, PARTER
Data înregistrării
02-12-2013
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 18.05.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 10-05-2017
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămințiiCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4772 - Comerţ cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele, în magazine specializate
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2021
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−105 985
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
20 346
|
20 346
|
20 346
|
20 346
|
20 346
|
20 346
|
6 737
|
| Active circulante |
174 372
|
174 372
|
174 372
|
185 447
|
185 447
|
185 447
|
3 995
|
| Stocuri |
159 207
|
159 207
|
159 207
|
159 207
|
159 207
|
159 207
|
16
|
| Creanțe |
15 165
|
15 165
|
15 165
|
15 165
|
15 165
|
15 165
|
3 006
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
—
|
11 075
|
11 075
|
11 075
|
973
|
| Cheltuieli în avans |
5 300
|
5 300
|
5 300
|
5 300
|
5 300
|
5 300
|
—
|
| Datorii |
306 003
|
306 003
|
306 003
|
317 078
|
317 078
|
317 078
|
20 219
|
| Capitaluri proprii |
−105 985
|
−105 985
|
−105 985
|
−105 985
|
−105 985
|
−105 985
|
−9 487
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
80 993
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
81 738
|
0
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
176 577
|
9 687
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−94 839
|
−9 687
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−96 498
|
−9 687
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este CONSACRE SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, CONSACRE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CONSACRE SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții.
-
Când a fost înființată CONSACRE SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2013.
-
Unde are sediul CONSACRE SRL?
-
Sediul firmei CONSACRE SRL (CUI 32537372) este în INT. TUDOR ŞTEFAN, NR.24, PARTER, Sector 1, București.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONSACRE SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONSACRE SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.