CUI 32548398
LEMNFLORCONST S.R.L.
LEMNFLORCONST S.R.L. este o firmă din Sat Găineşti Com. Slatina, județul SUCEAVA, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 1610 - Tăierea şi rindeluirea lemnului. Firma este plătitoare de TVA din 2017. În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 315.7 mii lei (−89.7% față de 2022), un profit net de 560 lei și 2 angajați.
CUI
32548398
Nr. înregistrare
J33/905/2013
EUID
ROONRC.J33/905/2013
Formă juridică
SRL
Județ
SUCEAVA
Localitate
Sat Găineşti Com. Slatina
Adresă
NR.464A
Cod CAEN principal
1610 - Tăierea şi rindeluirea lemnului
Data înregistrării
04-12-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 04.12.2013
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 22-06-2017
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
FLOCEA FLORIN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
0220
-
1610 - Tăierea şi rindeluirea lemnului
-
1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie şi tâmplărie, pentru construcţii
-
3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a.
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4752 - Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit, în magazine specializate
-
4779 - Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
-
5224 - Manipulări
-
7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare
-
7712 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autovehicule rutiere grele
-
7731 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente agricole
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1623 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1623 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
47 708
|
307 667
|
634 448
|
143 178
|
96 797
|
96 797
|
797
|
| Active circulante |
1 497 854
|
1 268 868
|
1 285 643
|
845 498
|
844 512
|
741 913
|
153 547
|
| Stocuri |
170 907
|
121 030
|
389 888
|
185 524
|
239 721
|
244 983
|
4 112
|
| Creanțe |
1 324 608
|
1 137 444
|
833 870
|
586 680
|
590 772
|
488 117
|
136 566
|
| Casa și conturi la bănci |
2 339
|
10 394
|
61 885
|
73 294
|
14 019
|
8 813
|
12 869
|
| Cheltuieli în avans |
69 590
|
28 117
|
18 834
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
434 832
|
407 159
|
778 901
|
245 206
|
222 874
|
427 294
|
47 814
|
| Capitaluri proprii |
1 180 320
|
1 197 493
|
1 160 024
|
743 470
|
718 435
|
411 416
|
106 530
|
| Capital subscris vărsat |
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2022
315 716
|
3 051 774
|
3 474 515
|
1 028 535
|
1 206 092
|
732 517
|
233 318
|
| Venituri totale |
632 195
|
3 307 063
|
3 476 519
|
1 152 671
|
1 229 162
|
866 532
|
219 460
|
| Cheltuieli totale |
625 450
|
3 236 419
|
3 027 635
|
1 117 345
|
910 281
|
555 687
|
106 130
|
| Rezultat brut |
+6 745
|
+70 644
|
+448 884
|
+35 326
|
+318 881
|
+310 845
|
+113 330
|
| Rezultat net |
Față de 2022
|
+37 470
|
+416 553
|
+25 036
|
+306 819
|
+304 886
|
+106 330
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2022
|
4
|
3
|
3
|
3
|
2
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către LEMNFLORCONST S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LEMNFLORCONST S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.