CUI 32562910
EXTREME ENGINEERING SRL
EXTREME ENGINEERING SRL este o firmă din București, Sector 3 Mun. Bucureşti, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Firma este plătitoare de TVA din 2022 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5.3 mil. lei (+56.7% față de 2024), un profit net de 1.1 mil. lei și 18 angajați.
CUI
32562910
Nr. înregistrare
J2013015093402
EUID
ROONRC.J2013015093402
Formă juridică
SRL
Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
STR FILDEŞULUI, NR.4, PARTER, BL.B6, SC.1, AP.6
Cod CAEN principal
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Data înregistrării
09-12-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 09.12.2013
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-02-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
SIMIONESCU ROBERT VALENTIN EUGENIU
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
3312 - Repararea și întreținerea mașinilor
-
3313 - Repararea și întreținerea echipamentelor electronice şi optice
-
3314 - Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
-
3319 - Repararea și întreținerea altor echipamente
-
3320 - Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
-
4774 - Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
7739 - Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
-
8009 - Alte activități de protecție n.c.a.
-
9510 - Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
-
9521 - Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
464 462
|
616 611
|
324 167
|
299 727
|
180 000
|
183 825
|
183 825
|
183 825
|
183 825
|
12 159
|
16 761
|
8 197
|
1 466
|
| Active circulante |
2 386 558
|
949 043
|
748 030
|
545 360
|
451 053
|
413 869
|
333 280
|
233 146
|
174 019
|
357 962
|
209 349
|
118 717
|
351
|
| Stocuri |
187 079
|
278 959
|
461 995
|
64 545
|
23 243
|
23 243
|
23 243
|
23 243
|
71 316
|
—
|
—
|
5 969
|
—
|
| Creanțe |
1 638 086
|
326 456
|
221 959
|
382 808
|
374 409
|
380 606
|
260 713
|
185 364
|
96 669
|
83 984
|
5 965
|
28 853
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
561 393
|
343 628
|
64 076
|
98 007
|
53 401
|
10 020
|
49 324
|
24 539
|
6 034
|
273 978
|
203 384
|
83 895
|
351
|
| Cheltuieli în avans |
1 065
|
86
|
—
|
1 514
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
1 652 445
|
1 068 571
|
146 352
|
86 309
|
19 318
|
664
|
1 381
|
1 233
|
2 050
|
74 623
|
70 698
|
5 250
|
1 750
|
| Venituri în avans |
66 317
|
96 296
|
79 507
|
51 406
|
—
|
—
|
—
|
—
|
4 500
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
1 133 323
|
400 873
|
846 338
|
708 886
|
611 735
|
597 030
|
515 724
|
415 738
|
351 294
|
295 498
|
155 412
|
121 664
|
67
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
5 252 349
|
3 352 186
|
1 409 549
|
1 075 107
|
452 224
|
166 796
|
200 803
|
159 434
|
156 294
|
219 358
|
197 866
|
183 308
|
0
|
| Venituri totale |
5 345 855
|
3 259 160
|
1 431 800
|
1 076 215
|
452 225
|
166 796
|
200 803
|
159 462
|
156 856
|
219 372
|
197 873
|
183 308
|
0
|
| Cheltuieli totale |
3 959 999
|
3 039 596
|
1 005 345
|
489 147
|
424 225
|
80 486
|
94 793
|
90 234
|
96 355
|
72 705
|
158 189
|
56 212
|
133
|
| Rezultat brut |
+1 385 856
|
+219 564
|
+426 455
|
+587 068
|
+28 000
|
+86 310
|
+106 010
|
+69 228
|
+60 501
|
+146 667
|
+39 684
|
+127 096
|
−133
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 133 083
|
+154 535
|
+412 851
|
+567 152
|
+14 704
|
+81 306
|
+99 986
|
+64 444
|
+55 795
|
+140 086
|
+33 748
|
+121 597
|
−133
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
10
|
3
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către EXTREME ENGINEERING SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EXTREME ENGINEERING SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.