CUI 3265967

IOSIF COM IMPEX SRL

IOSIF COM IMPEX SRL este o firmă din Sector 6, București, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a.. Firma este plătitoare de TVA din 1993. În 2025 a raportat o pierdere netă de 9.4 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

3265967

Nr. înregistrare

J40/31023/1992

EUID

ROONRC.J40/31023/1992

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 6

Adresă

STR. RÂUL DOAMNEI, NR.6, CAMRA 1, BL.TS4, SC.1, ET.4, AP.27

Data înregistrării

16-02-1993

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 14.12.1992

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 01-07-1993

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 3101 - Fabricarea de mobilă pentru birouri şi magazine

  • 3102 - Fabricarea de mobilă pentru bucătării

  • 4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

  • 4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

  • 4721 - Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete, în magazine specializate

  • 4722 - Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne, în magazine specializate

  • 4723 - Comerţ cu amănuntul al peştelui, crustaceelor şi moluştelor, în magazine specializate

  • 4724 - Comerţ cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie şi produselor zaharoase, în magazine specializate

  • 4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate

  • 4726 - Comerţ cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate

  • 4729 - Comerţ cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate

  • 4753 - Comerţ cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor şi a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate

  • 4759 - Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al articole de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

  • 4764 - Comerţ cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate

  • 4765 - Comerţ cu amănuntul al jocurilor şi jucăriilor, în magazine specializate

  • 4771 - Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate

  • 4777 - Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor, în magazine specializate

  • 4778 - Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

  • 4779 - Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

  • 4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

+77.2%

−9 449

Capitaluri proprii

−1.0%

983 675

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este IOSIF COM IMPEX SRL plătitoare de TVA?

Da, IOSIF COM IMPEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.

Ce cod CAEN principal are IOSIF COM IMPEX SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a..

Când a fost înființată IOSIF COM IMPEX SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 decembrie 1992.

Unde are sediul IOSIF COM IMPEX SRL?

Sediul firmei IOSIF COM IMPEX SRL (CUI 3265967) este în STR. RÂUL DOAMNEI, NR.6, CAMRA 1, BL.TS4, SC.1, ET.4, AP.27, Sector 6, București.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către IOSIF COM IMPEX SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește IOSIF COM IMPEX SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit