CUI 32750361
MODA & COMPLEMENTO SRL
MODA & COMPLEMENTO SRL este o firmă din Orş. Cernavodă, județul Constanța, înființată în 2014. Activitatea principală: CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții. Firma este plătitoare de TVA din 2014. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 49.8 mii lei (−5.7% față de 2024) și un profit net de 11.2 mii lei.
Date de identificare
CUI
32750361
Nr. înregistrare
J13/207/2014
EUID
ROONRC.J13/207/2014
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Orş. Cernavodă
Adresă
STR. 9 MAI, BL.E7, SC.A, ET.P, AP.2
Data înregistrării
06-02-2014
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 05.02.2014
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 28-02-2014
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămințiiCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4772 - Comerţ cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele, în magazine specializate
-
4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie, în magazine specializate
-
4776 - Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea, în magazine specializate
-
4777 - Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor, în magazine specializate
-
4778 - Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
49 778
Rezultat net
+11 246
Capitaluri proprii
49 581
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||
| Active imobilizate |
0
|
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
| Active circulante |
137 728
|
101 019
|
76 409
|
63 947
|
57 459
|
51 526
|
42 709
|
37 685
|
34 504
|
31 397
|
22 131
|
17 196
|
| Stocuri |
132 958
|
98 875
|
69 767
|
59 547
|
52 898
|
48 508
|
40 142
|
34 514
|
31 218
|
26 887
|
19 230
|
14 984
|
| Creanțe |
4 439
|
1 853
|
231
|
1 000
|
262
|
1 653
|
1 700
|
1 458
|
1 580
|
1 657
|
2 639
|
1 782
|
| Casa și conturi la bănci |
331
|
291
|
6 411
|
3 400
|
4 299
|
1 365
|
867
|
1 713
|
1 706
|
2 853
|
262
|
430
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
| Datorii |
88 147
|
62 684
|
50 526
|
48 666
|
51 251
|
38 670
|
30 562
|
28 823
|
28 454
|
28 968
|
27 189
|
19 945
|
| Venituri în avans |
0
|
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
| Provizioane |
0
|
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
| Capitaluri proprii |
49 581
|
38 335
|
25 883
|
15 281
|
6 208
|
12 856
|
12 147
|
8 862
|
6 050
|
2 429
|
−5 058
|
−2 749
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
49 778
|
52 763
|
46 475
|
30 570
|
25 924
|
18 447
|
12 088
|
8 994
|
14 790
|
22 512
|
3 756
|
6 329
|
| Venituri totale |
49 778
|
52 777
|
46 475
|
30 570
|
25 924
|
18 447
|
12 088
|
8 994
|
14 790
|
22 512
|
3 756
|
6 329
|
| Cheltuieli totale |
36 761
|
38 365
|
34 204
|
20 599
|
31 994
|
17 450
|
8 439
|
5 912
|
10 725
|
14 349
|
5 952
|
9 088
|
| Rezultat brut |
+13 017
|
+14 412
|
+12 271
|
+9 971
|
−6 070
|
+997
|
+3 649
|
+3 082
|
+4 065
|
+8 163
|
−2 196
|
−2 759
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+11 246
|
+12 452
|
+10 602
|
+9 072
|
−6 648
|
+710
|
+3 285
|
+2 812
|
+3 621
|
+7 487
|
−2 309
|
−2 949
|
| Alte date | ||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MODA & COMPLEMENTO SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 49 778 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 11 246 lei.
-
Este MODA & COMPLEMENTO SRL plătitoare de TVA?
-
Da, MODA & COMPLEMENTO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 28 februarie 2014.
-
Ce cod CAEN principal are MODA & COMPLEMENTO SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții.
-
Când a fost înființată MODA & COMPLEMENTO SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 februarie 2014.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MODA & COMPLEMENTO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MODA & COMPLEMENTO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.