CUI 32809981
TECHSIDE PLUS S.R.L.
TECHSIDE PLUS S.R.L. este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 2014. Activitatea principală: CAEN 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate. Firma este plătitoare de TVA din 2014. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 71.1 mii lei (−36.3% față de 2024) și un profit net de 1.6 mii lei.
Date de identificare
CUI
32809981
Nr. înregistrare
J35/405/2014
EUID
ROONRC.J35/405/2014
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Timişoara
Adresă
STR. VEGETAŢIEI, NR.1, BL.6, ET.II, AP.12
Data înregistrării
19-02-2014
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.02.2014
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 27-03-2014
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitateCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
-
7312 - Servicii de reprezentare media
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
71 148
Rezultat net
+1 634
Capitaluri proprii
12 680
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||
| Active imobilizate |
5 947
|
7 020
|
2 364
|
3 073
|
3 782
|
5 488
|
7 069
|
8 889
|
12 474
|
23 644
|
40 427
|
35 765
|
| Active circulante |
18 443
|
19 870
|
43 816
|
63 286
|
19 041
|
6 213
|
24 159
|
31 927
|
40 879
|
11 147
|
2 514
|
20 802
|
| Stocuri |
9 237
|
248
|
315
|
4 520
|
248
|
273
|
248
|
29 147
|
28 649
|
4 088
|
307
|
—
|
| Creanțe |
443
|
2 191
|
979
|
12 477
|
363
|
3 913
|
6 548
|
63
|
63
|
6 315
|
63
|
20 639
|
| Casa și conturi la bănci |
8 763
|
17 431
|
42 522
|
46 289
|
18 430
|
2 027
|
17 363
|
2 717
|
12 167
|
744
|
2 144
|
163
|
| Cheltuieli în avans |
444
|
225
|
42
|
196
|
87
|
13
|
—
|
—
|
−67
|
21
|
20
|
—
|
| Datorii |
1 014
|
4 929
|
8 875
|
28 830
|
41 167
|
40 920
|
89 146
|
135 720
|
148 002
|
103 006
|
70 076
|
31 232
|
| Venituri în avans |
11 140
|
11 140
|
11 140
|
11 140
|
11 140
|
11 140
|
11 140
|
11 140
|
11 140
|
15 570
|
22 263
|
32 577
|
| Capitaluri proprii |
12 680
|
11 046
|
26 207
|
26 585
|
−29 397
|
−40 346
|
−69 058
|
−106 044
|
−105 856
|
−83 764
|
−49 378
|
−7 242
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
71 148
|
111 646
|
112 815
|
160 828
|
83 358
|
99 057
|
141 402
|
49 193
|
64 905
|
63 738
|
27 217
|
0
|
| Venituri totale |
71 148
|
111 646
|
112 815
|
160 828
|
83 358
|
99 057
|
141 402
|
49 193
|
70 188
|
75 001
|
47 011
|
7 863
|
| Cheltuieli totale |
68 087
|
113 764
|
111 940
|
102 711
|
69 908
|
67 603
|
100 172
|
47 904
|
91 630
|
108 750
|
82 689
|
15 305
|
| Rezultat brut |
+3 061
|
−2 118
|
+875
|
+58 117
|
+13 450
|
+31 454
|
+41 230
|
+1 289
|
−21 442
|
−33 749
|
−35 678
|
−7 442
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 634
|
−4 290
|
−379
|
+55 982
|
+10 950
|
+28 711
|
+36 987
|
−188
|
−22 093
|
−34 386
|
−36 495
|
−7 442
|
| Alte date | ||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
1
|
2
|
2
|
2
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TECHSIDE PLUS S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 71 148 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 634 lei.
-
Este TECHSIDE PLUS S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TECHSIDE PLUS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 27 martie 2014.
-
Ce cod CAEN principal are TECHSIDE PLUS S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate.
-
Când a fost înființată TECHSIDE PLUS S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 februarie 2014.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TECHSIDE PLUS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TECHSIDE PLUS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.