CUI 331438
NUTRIS SRL
NUTRIS SRL este o firmă din Sector 3, București, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 5611 - Restaurante. Firma este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o pierdere netă de 82.8 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
331438
Nr. înregistrare
J1991003564406
EUID
ROONRC.J1991003564406
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 3
Adresă
STR. LIPSCANI, NR.19
Data înregistrării
10-12-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.05.1991
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 08-08-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5611 - RestauranteCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1085 - Fabricarea de mâncărururi preparate
-
5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
-
5622 - Alte servicii de alimentație n.c.a.
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−82 817
Capitaluri proprii
−894 476
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5611 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
8 769
|
5 182
|
5 182
|
5 182
|
5 182
|
9 568
|
9 847
|
0
|
0
|
236 632
|
239 100
|
242 015
|
239 690
|
242 546
|
245 402
|
247 959
|
250 815
|
| Active circulante |
50 269
|
32 023
|
39 107
|
5 940
|
5 123
|
6 043
|
6 043
|
6 354
|
21 978
|
64 773
|
24 098
|
22 779
|
12 314
|
7 947
|
12 099
|
4 118
|
5 814
|
| Stocuri |
10 537
|
8 108
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
12 548
|
19 602
|
12 691
|
7 319
|
10 120
|
7 393
|
10 392
|
3 220
|
5 651
|
| Creanțe |
33 911
|
19 720
|
11 815
|
4 979
|
4 979
|
4 979
|
4 979
|
3 218
|
8 832
|
33 419
|
6 684
|
14 944
|
1 617
|
0
|
1 261
|
—
|
18
|
| Casa și conturi la bănci |
5 821
|
4 195
|
27 292
|
961
|
144
|
1 064
|
1 064
|
3 136
|
598
|
11 752
|
4 723
|
516
|
577
|
554
|
446
|
898
|
145
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
953 514
|
848 864
|
777 410
|
625 427
|
614 538
|
600 943
|
573 917
|
516 598
|
432 264
|
431 398
|
397 846
|
366 601
|
320 837
|
287 456
|
264 945
|
237 727
|
214 413
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−894 476
|
−811 659
|
−733 121
|
−614 305
|
−604 233
|
−585 332
|
−558 027
|
−510 244
|
−410 286
|
−129 993
|
−134 648
|
−101 807
|
−68 833
|
−36 963
|
−7 444
|
14 350
|
42 216
|
| Capital subscris vărsat |
1 110
|
1 110
|
1 110
|
1 110
|
1 110
|
1 030
|
1 030
|
1 030
|
1 030
|
1 030
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
51 552
|
105 963
|
170 278
|
287 889
|
187 534
|
169 907
|
190 544
|
167 708
|
163 062
|
182 701
|
209 971
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
51 552
|
105 963
|
174 480
|
287 889
|
187 534
|
169 910
|
190 558
|
167 736
|
163 100
|
186 394
|
209 986
|
| Cheltuieli totale |
82 817
|
78 539
|
118 814
|
10 072
|
18 981
|
27 305
|
98 818
|
204 861
|
453 029
|
280 375
|
214 749
|
197 787
|
216 711
|
197 255
|
184 893
|
211 035
|
336 912
|
| Rezultat brut |
−82 817
|
−78 539
|
−118 814
|
−10 072
|
−18 981
|
−27 305
|
−47 266
|
−98 898
|
−278 549
|
+7 514
|
−27 215
|
−27 877
|
−26 153
|
−29 519
|
−21 793
|
−24 641
|
−126 926
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−82 817
|
−78 539
|
−118 814
|
−10 072
|
−18 981
|
−27 305
|
−47 782
|
−99 958
|
−280 293
|
+4 635
|
−32 841
|
−32 974
|
−31 870
|
−29 519
|
−21 793
|
−27 866
|
−132 659
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
3
|
0
|
8
|
9
|
12
|
5
|
8
|
10
|
8
|
8
|
8
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este NUTRIS SRL plătitoare de TVA?
-
Da, NUTRIS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 8 august 2023.
-
Ce cod CAEN principal are NUTRIS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5611 - Restaurante.
-
Când a fost înființată NUTRIS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 mai 1991.
-
Unde are sediul NUTRIS SRL?
-
Sediul firmei NUTRIS SRL (CUI 331438) este în STR. LIPSCANI, NR.19, Sector 3, București.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către NUTRIS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește NUTRIS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.