CUI 3332071
SUPER STAR SRL
SUPER STAR SRL este o firmă din Sânpetru, județul Brașov, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 4759 - Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al articole de uz casnic n.c.a., în magazine specializate. Firma este plătitoare de TVA din 1994 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8.7 mii lei (−75.3% față de 2024), o pierdere netă de 3.8 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
3332071
Nr. înregistrare
J08/3670/1992
EUID
ROONRC.J08/3670/1992
Formă juridică
SRL
Județ
Brașov
Localitate
Sânpetru
Adresă
STR. ZAHARIA BÂRSAN, NR.8DJ, HALĂ ADMINISTRATIVĂ ȘI DEPOZITARE
Data înregistrării
19-02-1993
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.02.1993
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-02-1994
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4759 - Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al articole de uz casnic n.c.a., în magazine specializateCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3101 - Fabricarea de mobilă pentru birouri şi magazine
-
3102 - Fabricarea de mobilă pentru bucătării
-
3103 - Fabricarea de saltele şi somiere
-
3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a.
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4644 - Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere
-
4647 - Comerţ cu ridicata al mobilei, covoarelor şi a articolelor de iluminat
-
4649 - Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5221 - Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
8219 - Activităţi de fotocopiere, de pregătire a documentelor şi alte activităţi specializate de secretariat
-
9524 - Repararea mobilei şi a furniturilor casnice
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
8 679
Rezultat net
−3 845
Capitaluri proprii
−205 951
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
67
|
191 432
|
191 834
|
3 532
|
13 838
|
45 782
|
82 251
|
118 809
|
155 381
|
| Active circulante |
515 211
|
517 376
|
505 676
|
408 505
|
412 226
|
359 865
|
459 109
|
681 251
|
438 411
|
289 103
|
270 049
|
400 880
|
440 075
|
493 581
|
558 948
|
417 643
|
365 225
|
| Stocuri |
487 488
|
490 765
|
479 640
|
384 875
|
383 543
|
335 155
|
442 979
|
655 525
|
422 272
|
192 393
|
211 298
|
351 871
|
397 531
|
451 711
|
542 136
|
362 768
|
321 545
|
| Creanțe |
25 477
|
26 314
|
25 631
|
23 414
|
28 158
|
14 020
|
14 744
|
18 653
|
12 112
|
90 211
|
52 096
|
42 662
|
32 828
|
40 432
|
16 573
|
27 357
|
39 471
|
| Casa și conturi la bănci |
2 246
|
297
|
405
|
216
|
525
|
10 690
|
1 386
|
7 073
|
4 027
|
6 499
|
6 655
|
6 347
|
9 716
|
1 438
|
239
|
27 518
|
4 209
|
| Datorii |
721 162
|
719 482
|
734 564
|
649 665
|
664 737
|
527 163
|
512 973
|
417 390
|
269 447
|
278 491
|
266 721
|
215 862
|
267 948
|
355 815
|
460 176
|
441 718
|
433 865
|
| Capitaluri proprii |
−205 951
|
−202 106
|
−228 888
|
−241 160
|
−252 511
|
−167 298
|
−53 864
|
263 861
|
169 031
|
202 044
|
195 162
|
188 550
|
185 965
|
183 548
|
181 023
|
94 734
|
86 741
|
| Capital subscris vărsat |
80 200
|
80 200
|
80 200
|
80 200
|
80 200
|
80 200
|
80 200
|
80 200
|
80 200
|
80 200
|
80 200
|
80 200
|
80 200
|
80 200
|
80 200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
8 679
|
35 168
|
37 814
|
61 070
|
174 535
|
254 627
|
414 452
|
533 423
|
609 467
|
506 478
|
502 125
|
390 483
|
578 548
|
594 530
|
640 233
|
695 091
|
1 019 010
|
| Venituri totale |
8 679
|
39 368
|
48 654
|
78 722
|
197 379
|
302 793
|
550 524
|
756 045
|
834 337
|
717 090
|
572 070
|
394 664
|
579 300
|
594 911
|
694 706
|
704 942
|
1 084 407
|
| Cheltuieli totale |
12 524
|
12 234
|
35 947
|
65 867
|
280 847
|
413 681
|
864 104
|
655 872
|
867 349
|
708 897
|
563 891
|
391 587
|
576 423
|
591 905
|
687 288
|
690 500
|
1 052 160
|
| Rezultat brut |
−3 845
|
+27 134
|
+12 707
|
+12 855
|
−83 468
|
−110 888
|
−313 580
|
+100 173
|
−33 012
|
+8 193
|
+8 179
|
+3 077
|
+2 877
|
+3 006
|
+7 418
|
+14 442
|
+32 247
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−3 845
|
+26 782
|
+12 272
|
+11 351
|
−85 213
|
−113 434
|
−317 725
|
+94 830
|
−33 012
|
+6 882
|
+6 612
|
+2 585
|
+2 417
|
+2 525
|
+6 290
|
+7 992
|
+26 362
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
3
|
3
|
5
|
4
|
4
|
5
|
4
|
10
|
11
|
10
|
10
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SUPER STAR SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 8 679 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 3 845 lei.
-
Este SUPER STAR SRL plătitoare de TVA?
-
Da, SUPER STAR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 1994.
-
Ce cod CAEN principal are SUPER STAR SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4759 - Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al articole de uz casnic n.c.a., în magazine specializate.
-
Când a fost înființată SUPER STAR SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 1992.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SUPER STAR SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SUPER STAR SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.