CUI 3339983
KATILIL SRL
KATILIL SRL este o firmă din Constanţa, județul Constanța, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 9621 - Activități de coafură și frizerie. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 83 mii lei (−9.7% față de 2024), o pierdere netă de 5.8 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
3339983
Nr. înregistrare
J1992005336136
EUID
ROONRC.J1992005336136
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Constanţa
Adresă
STR. SOVEJA, NR.66A, BL.O5, SC.A, ET.7, AP.25
Data înregistrării
23-02-1993
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 23.02.1993
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9621 - Activități de coafură și frizerieCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
9622 - Activități de tratament și înfrumusețare
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
82 995
Rezultat net
−5 752
Capitaluri proprii
−368 653
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
2 769
|
3 671
|
3 905
|
1 692
|
2 399
|
1 988
|
1 304
|
1 932
|
1 301
|
2 345
|
1 098
|
3 645
|
4 819
|
8 544
|
103 543
|
109 472
|
97 272
|
| Stocuri |
2 035
|
778
|
741
|
335
|
329
|
524
|
344
|
568
|
1 125
|
1 636
|
524
|
2 943
|
4 683
|
5 201
|
100 189
|
107 198
|
97 151
|
| Creanțe |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
15
|
15
|
15
|
15
|
276
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
734
|
2 893
|
3 164
|
1 357
|
2 070
|
1 449
|
945
|
1 349
|
161
|
433
|
574
|
702
|
136
|
3 343
|
3 354
|
2 274
|
121
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
34
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
371 422
|
366 571
|
368 774
|
330 739
|
308 306
|
298 214
|
284 170
|
264 225
|
239 499
|
218 416
|
199 822
|
190 993
|
159 120
|
143 080
|
244 953
|
233 628
|
200 875
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−368 653
|
−362 900
|
−364 869
|
−329 047
|
−305 907
|
−296 226
|
−282 866
|
−262 293
|
−238 198
|
−216 071
|
−198 724
|
−187 348
|
−154 267
|
−134 536
|
−141 410
|
−124 156
|
−103 603
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
82 995
|
91 872
|
53 190
|
38 944
|
43 066
|
28 268
|
31 338
|
24 946
|
19 428
|
16 198
|
21 480
|
21 159
|
30 804
|
185 102
|
107 761
|
69 078
|
113 271
|
| Venituri totale |
82 995
|
91 872
|
53 190
|
38 944
|
43 066
|
36 868
|
31 338
|
24 946
|
19 428
|
16 198
|
21 480
|
21 159
|
30 804
|
185 102
|
107 972
|
69 078
|
114 107
|
| Cheltuieli totale |
87 917
|
88 989
|
88 372
|
61 694
|
52 316
|
49 948
|
51 597
|
48 792
|
41 362
|
33 200
|
32 208
|
53 605
|
49 700
|
178 228
|
125 226
|
86 406
|
110 217
|
| Rezultat brut |
−4 922
|
+2 883
|
−35 182
|
−22 750
|
−9 250
|
−13 080
|
−20 259
|
−23 846
|
−21 934
|
−17 002
|
−10 728
|
−32 446
|
−18 896
|
+6 874
|
−17 254
|
−17 328
|
+3 890
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−5 752
|
+1 965
|
−35 715
|
−23 140
|
−9 681
|
−13 360
|
−20 573
|
−24 096
|
−22 130
|
−17 344
|
−11 377
|
−33 081
|
−19 731
|
+6 874
|
−17 254
|
−20 553
|
−427
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
3
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
4
|
2
|
4
|
5
|
5
|
4
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut KATILIL SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 82 995 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 5 752 lei.
-
Este KATILIL SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, KATILIL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are KATILIL SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9621 - Activități de coafură și frizerie.
-
Când a fost înființată KATILIL SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 1992.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către KATILIL SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește KATILIL SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.