CUI 3353619
COMFRIG SRL
COMFRIG SRL este o firmă din Slobozia, județul Ialomița, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Firma este plătitoare de TVA din 2002. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 26 mil. lei (+47.3% față de 2024), un profit net de 3.3 mil. lei și 48 de angajați.
Date de identificare
CUI
3353619
Nr. înregistrare
J1992000199217
EUID
ROONRC.J1992000199217
Formă juridică
SRL
Județ
Ialomița
Localitate
Slobozia
Adresă
STR. LACULUI, NR.10, BL.B, SC.A, ET.2, AP.30-31
Data înregistrării
24-02-1993
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 24.02.1993
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-02-2002
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4643 - Comerţ cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio şi televizoarelor
-
4671 - Comerţ cu ridicata al autovehiculelor
-
4684 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
-
4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
-
4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
-
4781 - Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
-
9521 - Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic
-
9522 - Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
26 006 358
Rezultat net
+3 278 660
Capitaluri proprii
10 021 178
Număr mediu de salariați
48
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
3 583 232
|
3 549 854
|
2 596 286
|
2 589 366
|
1 871 308
|
1 224 038
|
1 272 178
|
1 315 203
|
1 334 374
|
1 574 070
|
1 072 270
|
1 046 432
|
933 519
|
823 985
|
875 443
|
601 857
|
662 405
|
| Active circulante |
13 004 282
|
10 074 136
|
10 233 805
|
8 091 707
|
6 796 341
|
5 915 482
|
4 891 313
|
4 218 261
|
4 287 843
|
4 206 674
|
4 854 148
|
3 468 589
|
3 730 062
|
3 694 129
|
3 467 006
|
3 241 652
|
2 610 691
|
| Stocuri |
689 648
|
546 829
|
783 299
|
1 969 292
|
1 352 210
|
796 512
|
1 005 446
|
947 433
|
817 484
|
629 309
|
399 920
|
500 882
|
677 104
|
851 723
|
1 033 400
|
1 040 072
|
1 022 349
|
| Creanțe |
9 734 497
|
6 809 340
|
8 233 897
|
5 391 770
|
4 484 689
|
4 309 199
|
3 151 828
|
3 169 164
|
3 188 537
|
3 178 828
|
3 938 798
|
2 461 617
|
2 660 258
|
2 452 583
|
1 956 812
|
1 713 678
|
1 457 101
|
| Casa și conturi la bănci |
2 380 137
|
2 517 967
|
1 016 609
|
730 645
|
959 442
|
809 771
|
734 039
|
101 664
|
281 822
|
398 537
|
515 430
|
506 090
|
392 700
|
389 823
|
476 794
|
487 902
|
131 241
|
| Datorii |
6 566 336
|
5 478 420
|
5 164 328
|
4 933 750
|
4 422 312
|
3 473 758
|
3 023 360
|
2 696 702
|
3 056 046
|
3 726 954
|
4 159 753
|
3 045 938
|
3 292 034
|
3 343 607
|
3 233 346
|
2 824 435
|
2 268 420
|
| Capitaluri proprii |
10 021 178
|
8 145 570
|
7 665 763
|
5 747 323
|
4 245 337
|
3 665 762
|
3 140 131
|
2 836 762
|
2 566 171
|
2 053 790
|
1 766 665
|
1 469 083
|
1 371 547
|
1 174 507
|
1 109 103
|
1 019 074
|
1 004 676
|
| Capital subscris vărsat |
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
26 006 358
|
17 649 962
|
17 718 207
|
13 055 454
|
9 597 710
|
9 288 080
|
8 041 084
|
6 055 364
|
7 258 019
|
6 000 328
|
7 145 763
|
4 639 873
|
5 163 702
|
5 186 125
|
4 159 019
|
3 658 005
|
3 974 354
|
| Venituri totale |
26 754 948
|
19 103 192
|
17 771 231
|
13 126 393
|
9 703 738
|
9 388 534
|
8 409 439
|
6 111 180
|
7 622 665
|
6 038 434
|
7 218 730
|
4 662 623
|
5 191 099
|
5 206 703
|
4 296 613
|
3 669 940
|
4 314 746
|
| Cheltuieli totale |
22 946 070
|
16 937 186
|
15 561 750
|
11 585 737
|
9 025 700
|
8 737 961
|
8 077 477
|
5 729 098
|
7 053 539
|
5 413 649
|
6 669 142
|
4 459 160
|
4 962 591
|
5 130 833
|
4 234 242
|
3 639 307
|
4 281 516
|
| Rezultat brut |
+3 808 878
|
+2 166 006
|
+2 209 481
|
+1 540 656
|
+678 038
|
+650 573
|
+331 962
|
+382 082
|
+569 126
|
+624 785
|
+549 588
|
+203 463
|
+228 508
|
+75 870
|
+62 371
|
+30 633
|
+33 230
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+3 278 660
|
+1 862 588
|
+1 920 659
|
+1 319 674
|
+579 574
|
+547 910
|
+281 606
|
+314 781
|
+456 789
|
+537 124
|
+472 492
|
+174 909
|
+197 040
|
+65 403
|
+52 385
|
+19 398
|
+25 897
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
45
|
47
|
43
|
40
|
47
|
48
|
47
|
45
|
45
|
43
|
44
|
43
|
40
|
39
|
29
|
38
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut COMFRIG SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 26 006 358 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 3 278 660 lei.
-
Este COMFRIG SRL plătitoare de TVA?
-
Da, COMFRIG SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2002.
-
Ce cod CAEN principal are COMFRIG SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
-
Când a fost înființată COMFRIG SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 martie 1992.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către COMFRIG SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COMFRIG SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.