CUI 3370466

MATEI PAUL

MATEI PAUL este o firmă din Botoşani, județul Botoșani, înființată în 1993. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

3370466

Județ

Botoșani

Localitate

Botoşani

Adresă

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Data înregistrării

25-02-1993

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 25.02.1993

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Întrebări frecvente

Este MATEI PAUL plătitoare de TVA?

Nu, MATEI PAUL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Când a fost înființată MATEI PAUL?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 25 februarie 1993.

Unde are sediul MATEI PAUL?

Sediul firmei MATEI PAUL (CUI 3370466) este în Botoşani, județul Botoșani.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Emite facturi către MATEI PAUL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește MATEI PAUL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit