CUI 3402649
POPLUCI COMSERV S.R.L.
POPLUCI COMSERV S.R.L. este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 1993. Activitatea principală: CAEN 4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 67.3 mii lei (+22.5% față de 2024), o pierdere netă de 3.8 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
3402649
Nr. înregistrare
J12/568/1993
EUID
ROONRC.J12/568/1993
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
Str. Alexandru Vlahuţă, Nr. , C.P. 400315
Data înregistrării
01-03-1993
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 07.03.2011
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionaleSursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
67 341
Rezultat net
−3 848
Capitaluri proprii
−8 450
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
19 855
|
29 322
|
5 555
|
12 222
|
23 333
|
11 111
|
17 778
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
1 500
|
7 500
|
13 500
|
—
|
—
|
| Active circulante |
6 832
|
2 444
|
6 740
|
5 750
|
217
|
4 457
|
6 280
|
6 664
|
1 623
|
7 494
|
8 213
|
6 734
|
7 963
|
8 048
|
2 259
|
—
|
—
|
| Creanțe |
874
|
10
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
39
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
5 958
|
2 434
|
6 740
|
5 750
|
217
|
4 457
|
6 280
|
6 664
|
1 623
|
7 494
|
8 213
|
6 734
|
7 963
|
8 009
|
—
|
—
|
—
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
281
|
292
|
145
|
156
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
35 137
|
36 369
|
762
|
20 726
|
30 963
|
30 329
|
41 855
|
20 359
|
19 545
|
18 902
|
18 872
|
18 706
|
18 410
|
18 059
|
20 158
|
2 158
|
2 158
|
| Capitaluri proprii |
−8 450
|
−4 603
|
11 533
|
−2 754
|
−7 413
|
−14 761
|
−17 797
|
−13 695
|
−17 641
|
−11 116
|
−10 514
|
−11 816
|
−8 947
|
−2 511
|
−4 399
|
−2 158
|
−2 158
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
67 341
|
54 963
|
42 786
|
38 341
|
37 266
|
31 475
|
40 076
|
33 368
|
21 689
|
27 029
|
28 003
|
27 809
|
26 108
|
27 272
|
12 414
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
67 341
|
55 963
|
42 786
|
43 897
|
37 266
|
32 675
|
40 076
|
33 368
|
21 689
|
27 029
|
28 003
|
27 809
|
26 108
|
27 272
|
12 414
|
—
|
—
|
| Cheltuieli totale |
71 189
|
72 099
|
26 348
|
39 020
|
29 001
|
28 950
|
43 617
|
28 650
|
27 693
|
26 820
|
25 860
|
29 844
|
31 823
|
25 383
|
14 655
|
—
|
18
|
| Rezultat brut |
−3 848
|
−16 136
|
+16 438
|
+4 877
|
+8 265
|
+3 725
|
−3 541
|
+4 718
|
−6 004
|
+209
|
+2 143
|
−2 035
|
−5 715
|
+1 889
|
−2 241
|
—
|
−18
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−3 848
|
−16 136
|
+14 287
|
+4 659
|
+7 348
|
+3 036
|
−4 102
|
+3 946
|
−6 525
|
−602
|
+1 303
|
−2 869
|
−6 437
|
+1 889
|
−2 241
|
—
|
−558
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut POPLUCI COMSERV S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 67 341 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 3 848 lei.
-
Este POPLUCI COMSERV S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, POPLUCI COMSERV S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are POPLUCI COMSERV S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale.
-
Când a fost înființată POPLUCI COMSERV S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 februarie 1993.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către POPLUCI COMSERV S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește POPLUCI COMSERV S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.