CUI 35095429
ALSTING SERVCOM SRL
ALSTING SERVCOM SRL este o firmă din Mun. Alba Iulia, județul ALBA, înființată în 2015. Activitatea principală: CAEN 2829 - Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.. Firma este plătitoare de TVA din 2018 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1 mil. lei (−10.5% față de 2024), o pierdere netă de 29.4 mii lei și 5 angajați.
CUI
35095429
Nr. înregistrare
J2015000772019
EUID
ROONRC.J2015000772019
Formă juridică
SRL
Județ
ALBA
Localitate
Mun. Alba Iulia
Adresă
STR. BUCUREŞTI, NR.96
Cod CAEN principal
2829 - Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
Data înregistrării
07-10-2015
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 07.10.2015
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-11-2018
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
DRĂGHICIU MARIUS IOAN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
2829 - Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
-
3311 - Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4685 - Comerţ cu ridicata al produselor chimice
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2829 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2829 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||
| Active imobilizate |
7 503
|
13 521
|
11 403
|
9 347
|
12 895
|
8 455
|
16 044
|
27 443
|
38 952
|
19 969
|
490
|
| Active circulante |
218 577
|
367 729
|
255 322
|
252 227
|
119 939
|
92 000
|
140 112
|
96 448
|
67 838
|
73 608
|
4 023
|
| Stocuri |
13 982
|
28 782
|
13 501
|
24 024
|
6 071
|
7 275
|
7 535
|
4 340
|
5 112
|
—
|
—
|
| Creanțe |
126 513
|
149 441
|
105 415
|
118 500
|
43 473
|
35 478
|
64 142
|
64 652
|
38 830
|
21 084
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
78 082
|
189 506
|
136 406
|
109 703
|
70 395
|
49 247
|
68 435
|
27 456
|
23 896
|
52 524
|
4 023
|
| Datorii |
184 963
|
218 742
|
131 127
|
161 363
|
97 794
|
66 253
|
124 227
|
64 008
|
54 178
|
29 241
|
716
|
| Capitaluri proprii |
41 117
|
162 508
|
135 598
|
100 211
|
35 040
|
34 202
|
31 929
|
59 883
|
52 612
|
64 336
|
3 797
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 030 146
|
1 150 636
|
914 004
|
1 011 864
|
699 119
|
569 734
|
700 783
|
457 589
|
214 426
|
170 430
|
3 850
|
| Venituri totale |
1 030 157
|
1 150 694
|
914 008
|
1 011 864
|
699 119
|
575 431
|
701 914
|
457 589
|
214 426
|
170 448
|
3 850
|
| Cheltuieli totale |
1 059 547
|
1 068 447
|
841 251
|
936 574
|
691 290
|
567 462
|
702 847
|
425 744
|
187 006
|
104 661
|
137
|
| Rezultat brut |
−29 390
|
+82 247
|
+72 757
|
+75 290
|
+7 829
|
+7 969
|
−933
|
+31 845
|
+27 420
|
+65 787
|
+3 713
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−29 390
|
+56 911
|
+65 387
|
+65 171
|
+838
|
+2 272
|
−7 953
|
+27 269
|
+25 276
|
+60 539
|
+3 597
|
| Alte date | |||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
5
|
4
|
4
|
5
|
5
|
6
|
6
|
2
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către ALSTING SERVCOM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ALSTING SERVCOM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.