CUI 35177812
BELEPOC CONSTRUCT SRL
BELEPOC CONSTRUCT SRL este o firmă din Orş. Bragadiru, județul Ilfov, înființată în 2015. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2016. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 188.4 mii lei (+104.2% față de 2024), o pierdere netă de 45.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
35177812
Nr. înregistrare
J23/3868/2015
EUID
ROONRC.J23/3868/2015
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Bragadiru
Adresă
STR. ARMISTIŢIULUI, NR.12, NR. CADASTRAL 115151-C1-U2, CAMERA NR.1, AP.2
Data înregistrării
29-10-2015
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.10.2015
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 18-03-2016
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
4942 - Servicii de mutare
-
7712 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autovehicule rutiere grele
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
8121 - Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
-
8122 - Activităţi specializate de curăţenie
-
8129 - Alte activităţi de curăţenie
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
188 378
Rezultat net
−45 541
Capitaluri proprii
348 087
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||
| Active imobilizate |
781 046
|
761 133
|
593 486
|
361 408
|
98 119
|
116 496
|
129 203
|
6 407
|
11 233
|
12 194
|
562
|
| Active circulante |
195 406
|
382 642
|
322 591
|
270 284
|
181 444
|
92 163
|
57 560
|
78 096
|
23 728
|
50 476
|
5 295
|
| Stocuri |
20 822
|
26 576
|
108 561
|
71 875
|
37 855
|
5 235
|
3 892
|
729
|
587
|
—
|
—
|
| Creanțe |
169 307
|
324 016
|
207 673
|
184 917
|
140 226
|
83 042
|
53 039
|
48 843
|
19 633
|
38 343
|
932
|
| Casa și conturi la bănci |
5 277
|
32 050
|
6 357
|
13 492
|
3 363
|
3 886
|
629
|
28 524
|
3 508
|
12 133
|
4 363
|
| Datorii |
628 365
|
750 147
|
722 805
|
464 953
|
720 126
|
191 788
|
158 690
|
112 800
|
99 818
|
96 395
|
1 384
|
| Capitaluri proprii |
348 087
|
393 628
|
193 272
|
166 739
|
−440 563
|
16 871
|
28 073
|
−28 297
|
−64 857
|
−33 725
|
4 473
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
188 378
|
92 274
|
82 441
|
599 974
|
57 478
|
89 847
|
302 462
|
153 555
|
6 870
|
55 179
|
20 205
|
| Venituri totale |
188 416
|
719 407
|
82 441
|
599 974
|
57 478
|
89 875
|
302 518
|
153 618
|
6 870
|
55 179
|
20 205
|
| Cheltuieli totale |
232 323
|
499 238
|
55 791
|
506 903
|
264 315
|
300 178
|
293 123
|
113 573
|
37 932
|
92 139
|
15 326
|
| Rezultat brut |
−43 907
|
+220 169
|
+26 650
|
+93 071
|
−206 837
|
−210 303
|
+9 395
|
+40 045
|
−31 062
|
−36 960
|
+4 879
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−45 541
|
+200 356
|
+26 534
|
+87 302
|
−207 434
|
−211 202
|
+6 370
|
+36 559
|
−31 131
|
−38 198
|
+4 273
|
| Alte date | |||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
2
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut BELEPOC CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 188 378 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 45 541 lei.
-
Este BELEPOC CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, BELEPOC CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 18 martie 2016.
-
Ce cod CAEN principal are BELEPOC CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată BELEPOC CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2015.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BELEPOC CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BELEPOC CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.