CUI 35218114
LEVAZ DEVELOPMENT SRL
LEVAZ DEVELOPMENT SRL este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2015. Activitatea principală: CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară. Firma este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o pierdere netă de 104.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
35218114
Nr. înregistrare
J40/13797/2015
EUID
ROONRC.J40/13797/2015
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
ALEEA PRIVIGHETORILOR, NR.86P, AP.C0-6
Data înregistrării
10-11-2015
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 14.09.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliarăSursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−104 711
Capitaluri proprii
−445 320
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4631 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||
| Active imobilizate |
365 559
|
365 559
|
365 559
|
783 505
|
533 970
|
465 032
|
424 357
|
—
|
—
|
—
|
1 638
|
| Active circulante |
43 426
|
40 282
|
9 979
|
276 816
|
4 366
|
119 602
|
239 253
|
1 365
|
1 195
|
1 278
|
1 391
|
| Stocuri |
2 273
|
—
|
—
|
191 842
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
21 578
|
12 246
|
9 779
|
80 870
|
1 128
|
119 317
|
239 065
|
1 078
|
1 078
|
1 078
|
1 078
|
| Casa și conturi la bănci |
19 575
|
28 036
|
200
|
4 104
|
3 238
|
285
|
188
|
287
|
117
|
200
|
313
|
| Datorii |
854 305
|
746 450
|
197 032
|
356 893
|
802 833
|
797 371
|
833 728
|
297 169
|
32 524
|
20 087
|
5 191
|
| Capitaluri proprii |
−445 320
|
−340 609
|
178 506
|
703 428
|
−264 497
|
−212 737
|
−170 118
|
−295 804
|
−31 329
|
−18 809
|
−2 162
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
1 415 520
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
11 477
|
0
|
1 415 520
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
104 711
|
530 592
|
524 922
|
433 441
|
51 759
|
42 620
|
−125 686
|
264 475
|
12 520
|
16 647
|
2 362
|
| Rezultat brut |
−104 711
|
−519 115
|
−524 922
|
+982 079
|
−51 759
|
−42 620
|
+125 686
|
−264 475
|
−12 520
|
−16 647
|
−2 362
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−104 711
|
−519 115
|
−524 922
|
+967 924
|
−51 759
|
−42 620
|
+125 686
|
−264 475
|
−12 520
|
−16 647
|
−2 362
|
| Alte date | |||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este LEVAZ DEVELOPMENT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, LEVAZ DEVELOPMENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are LEVAZ DEVELOPMENT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară.
-
Când a fost înființată LEVAZ DEVELOPMENT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 noiembrie 2015.
-
Unde are sediul LEVAZ DEVELOPMENT SRL?
-
Sediul firmei LEVAZ DEVELOPMENT SRL (CUI 35218114) este în ALEEA PRIVIGHETORILOR, NR.86P, AP.C0-6, Sector 1, București.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către LEVAZ DEVELOPMENT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LEVAZ DEVELOPMENT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.