CUI 35282648
EMY INTERFOREST S.R.L.
EMY INTERFOREST S.R.L. este o firmă din Teşila, județul Prahova, înființată în 2015. Activitatea principală: CAEN 0220 - Exploatarea forestieră. Firma este plătitoare de TVA din 2017. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 197.9 mii lei (+2.1% față de 2024) și o pierdere netă de 49.4 mii lei.
Date de identificare
CUI
35282648
Nr. înregistrare
J2015001718290
EUID
ROONRC.J2015001718290
Formă juridică
SRL
Județ
Prahova
Localitate
Teşila
Adresă
STR. DEALULUI, NR.538
Data înregistrării
02-12-2015
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 02.12.2015
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 12-05-2017
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
0220 - Exploatarea forestierăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
0141 - Creşterea bovinelor de lapte
-
0142 - Creşterea altor bovine
-
0143 - Creşterea cailor şi a altor cabaline
-
0145 - Creşterea ovinelor şi caprinelor
-
0147 - Creșterea păsărilor
-
0148 - Creşterea altor animale
-
0811 - Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
-
0812 - Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4342 - Alte lucrări speciale de construcţii pentru clădiri
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4684 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4769 - Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
-
5224 - Manipulări
-
5611 - Restaurante
-
5612 - Activități ale unităților mobile de alimentație
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
7731 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente agricole
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
8122 - Activități specializate de curățenie
-
9130 - Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
197 907
Rezultat net
−49 426
Capitaluri proprii
78 874
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
197
|
336
|
45
|
1 934
|
4 741
|
46
|
50
|
1 082
|
2 376
|
1 407
|
| Active circulante |
314 183
|
333 988
|
326 746
|
381 355
|
248 121
|
144 331
|
143 656
|
105 233
|
134 348
|
16 416
|
| Stocuri |
274 241
|
239 384
|
285 187
|
321 826
|
154 238
|
92 675
|
85 725
|
52 261
|
90 110
|
—
|
| Creanțe |
18 541
|
9 984
|
26 939
|
43 199
|
45 923
|
10 179
|
54 656
|
49 162
|
40 335
|
9 118
|
| Casa și conturi la bănci |
21 401
|
84 620
|
14 620
|
16 330
|
47 960
|
41 477
|
3 275
|
3 810
|
3 903
|
7 298
|
| Datorii |
235 506
|
206 024
|
220 719
|
283 114
|
125 176
|
129 520
|
156 791
|
121 922
|
148 085
|
32 546
|
| Capitaluri proprii |
78 874
|
128 300
|
106 072
|
100 175
|
127 686
|
14 857
|
−13 085
|
−15 607
|
−11 361
|
−14 723
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
197 907
|
193 908
|
283 122
|
272 402
|
442 291
|
179 404
|
59 134
|
48 193
|
215 318
|
101 961
|
| Venituri totale |
198 990
|
194 181
|
249 864
|
309 312
|
444 816
|
179 404
|
59 134
|
48 193
|
215 318
|
101 961
|
| Cheltuieli totale |
248 416
|
162 684
|
248 651
|
334 506
|
328 097
|
149 548
|
55 012
|
50 993
|
206 564
|
113 844
|
| Rezultat brut |
−49 426
|
+31 497
|
+1 213
|
−25 194
|
+116 719
|
+29 856
|
+4 122
|
−2 800
|
+8 754
|
−11 883
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−49 426
|
+29 625
|
−1 499
|
−27 511
|
+112 828
|
+27 943
|
+2 522
|
−4 246
|
+3 362
|
−14 922
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut EMY INTERFOREST S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 197 907 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 49 426 lei.
-
Este EMY INTERFOREST S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, EMY INTERFOREST S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 12 mai 2017.
-
Ce cod CAEN principal are EMY INTERFOREST S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 0220 - Exploatarea forestieră.
-
Când a fost înființată EMY INTERFOREST S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2015.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EMY INTERFOREST S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EMY INTERFOREST S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.