CUI 3529180

CHIRMAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV

CHIRMAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV este o firmă de tip SNC din Brăila, județul Brăila, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 5211. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2017 a raportat un profit net de 0 lei.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

3529180

Nr. înregistrare

J09/1390/1992

EUID

ROONRC.J09/1390/1992

Formă juridică

SNC

Județ

Brăila

Localitate

Brăila

Adresă

TAB. CART. VIZIRU III, BL.A3, SC.1, ET.9, AP.40

Data înregistrării

15-03-1993

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 15.03.1993

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 06-04-2016

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN principal

5211

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2017

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

+100.0%

0

Capitaluri proprii

0.0%

−76 854

Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este CHIRMAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV plătitoare de TVA?

Nu, CHIRMAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are CHIRMAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5211.

Când a fost înființată CHIRMAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 noiembrie 1992.

Unde are sediul CHIRMAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV?

Sediul firmei CHIRMAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV (CUI 3529180) este în TAB. CART. VIZIRU III, BL.A3, SC.1, ET.9, AP.40, Brăila, județul Brăila.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către CHIRMAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește CHIRMAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit