CUI 35361237

ADVANCED COMPOSITES CONSTRUCTIONS S.R.L.

ADVANCED COMPOSITES CONSTRUCTIONS S.R.L. este o firmă din Orăştie, județul Hunedoara, înființată în 2015. Activitatea principală: CAEN 3012 - Construcția de ambarcațiuni sportive și de agrement. Firma este plătitoare de TVA din 2016 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9.7 mil. lei (−35.6% față de 2024), un profit net de 758.6 mii lei și 39 de angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

35361237

Nr. înregistrare

J2015001107203

EUID

ROONRC.J2015001107203

Formă juridică

SRL

Județ

Hunedoara

Localitate

Orăştie

Adresă

STR. NICOLAE TITULESCU, NR.62 A

Data înregistrării

28-12-2015

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 28.12.2015

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 05-05-2016

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

  • 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−35.6%

9 725 712

Rezultat net

+145.7%

+758 602

Capitaluri proprii

+20.0%

4 933 844

Număr mediu de salariați

−15.2%

39

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut ADVANCED COMPOSITES CONSTRUCTIONS S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 9 725 712 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 758 602 lei.

Este ADVANCED COMPOSITES CONSTRUCTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ADVANCED COMPOSITES CONSTRUCTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 5 mai 2016.

Ce cod CAEN principal are ADVANCED COMPOSITES CONSTRUCTIONS S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 3012 - Construcția de ambarcațiuni sportive și de agrement.

Când a fost înființată ADVANCED COMPOSITES CONSTRUCTIONS S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 decembrie 2015.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către ADVANCED COMPOSITES CONSTRUCTIONS S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ADVANCED COMPOSITES CONSTRUCTIONS S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit