CUI 3536306
SHERWIN COMSERV SRL
SHERWIN COMSERV SRL este o firmă din Bistriţa, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 1993. Activitatea principală: CAEN 4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
3536306
Nr. înregistrare
J06/198/1993
EUID
ROONRC.J06/198/1993
Formă juridică
SRL
Județ
Bistrița-Năsăud
Localitate
Bistriţa
Adresă
BLD. DECEBAL, NR.FN, BL.44, SC.C, ET.4, AP.35
Data înregistrării
15-03-1993
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 21.01.2020
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
administrator si reprezentant
administrator si reprezentant
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−1 297 424
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4639 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4639 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
24 300
|
24 300
|
24 300
|
24 300
|
24 300
|
24 300
|
24 300
|
976 851
|
976 851
|
976 851
|
976 851
|
976 851
|
976 851
|
1 019 906
|
1 011 543
|
982 038
|
982 038
|
| Active circulante |
298 350
|
298 350
|
298 350
|
298 350
|
298 350
|
298 350
|
298 350
|
853 246
|
852 990
|
853 006
|
854 927
|
854 591
|
853 388
|
858 303
|
862 315
|
949 786
|
1 097 005
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
382 621
|
382 621
|
382 637
|
382 637
|
383 390
|
384 076
|
383 871
|
379 248
|
395 487
|
461 660
|
| Creanțe |
298 350
|
298 350
|
298 350
|
298 350
|
298 350
|
298 350
|
298 350
|
419 255
|
419 255
|
419 255
|
419 255
|
419 127
|
418 137
|
422 482
|
418 585
|
514 008
|
540 442
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
51 370
|
51 114
|
51 114
|
53 035
|
52 074
|
51 175
|
51 950
|
64 482
|
40 291
|
94 903
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
572 951
|
572 951
|
572 951
|
572 951
|
572 951
|
572 951
|
572 951
|
572 951
|
572 951
|
450 595
|
| Datorii |
1 620 074
|
1 620 074
|
1 620 074
|
1 620 074
|
1 620 074
|
1 620 074
|
1 584 721
|
2 396 497
|
2 396 429
|
2 396 074
|
2 398 997
|
2 398 760
|
2 399 617
|
2 440 851
|
2 423 836
|
2 406 277
|
2 417 305
|
| Capitaluri proprii |
−1 297 424
|
−1 297 424
|
−1 297 424
|
−1 297 424
|
−1 297 424
|
−1 297 424
|
−1 262 071
|
6 551
|
6 363
|
6 734
|
5 732
|
5 633
|
3 573
|
10 309
|
22 973
|
98 498
|
112 333
|
| Capital subscris vărsat |
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
50 680
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
310
|
20
|
1 136
|
877
|
3 999
|
1 442
|
36 567
|
1 029 070
|
1 232 889
|
2 888 996
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
310
|
20
|
1 136
|
877
|
3 999
|
1 442
|
36 567
|
1 029 144
|
1 233 965
|
2 903 445
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
35 353
|
1 259 144
|
113
|
386
|
100
|
752
|
1 819
|
7 326
|
49 231
|
1 104 669
|
1 241 054
|
2 892 598
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−35 353
|
−1 259 144
|
+197
|
−366
|
+1 036
|
+125
|
+2 180
|
−5 884
|
−12 664
|
−75 525
|
−7 089
|
+10 847
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−35 353
|
−1 268 622
|
+188
|
−372
|
+1 002
|
+99
|
+2 060
|
−6 736
|
−12 664
|
−75 525
|
−13 836
|
+3 272
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
6
|
20
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SHERWIN COMSERV SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei.
-
Este SHERWIN COMSERV SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, SHERWIN COMSERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are SHERWIN COMSERV SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun.
-
Când a fost înființată SHERWIN COMSERV SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 februarie 1993.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SHERWIN COMSERV SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SHERWIN COMSERV SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.