CUI 35373215
ADY&ARI CONSTRUCT S.R.L.
ADY&ARI CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Mun. Salonta, județul BIHOR, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.
CUI
35373215
Nr. înregistrare
J05/3/2016
EUID
ROONRC.J5/3/2016
Formă juridică
SRL
Județ
BIHOR
Localitate
Mun. Salonta
Adresă
STR. CRIŞAN, NR.33
Cod CAEN principal
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Data înregistrării
05-01-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 05.01.2016
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
RAŢIU ADRIAN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
450
|
450
|
450
|
450
|
450
|
450
|
450
|
| Active circulante |
—
|
—
|
682
|
18 006
|
5 207
|
621
|
2 922
|
23 935
|
240
|
1 687
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
3 100
|
4 500
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
682
|
14 906
|
707
|
621
|
2 922
|
23 935
|
240
|
1 687
|
| Datorii |
104 877
|
104 877
|
113 776
|
54 617
|
39 579
|
38 356
|
8 155
|
21 610
|
2 343
|
2 000
|
| Capitaluri proprii |
−104 877
|
−104 877
|
−113 094
|
−36 161
|
−33 922
|
−37 285
|
−4 783
|
2 775
|
−1 653
|
137
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
8 300
|
24 300
|
43 090
|
11 400
|
30 400
|
56 600
|
58 900
|
7 100
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
8 300
|
24 300
|
43 090
|
11 400
|
30 400
|
56 600
|
58 900
|
7 100
|
0
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
100 990
|
44 898
|
7 902
|
62 598
|
63 742
|
53 883
|
8 819
|
63
|
| Rezultat brut |
0
|
+8 300
|
−76 690
|
−1 808
|
+3 498
|
−32 198
|
−7 142
|
+5 017
|
−1 719
|
−63
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
+8 217
|
−76 933
|
−2 239
|
+3 363
|
−32 502
|
−7 558
|
+4 428
|
−1 790
|
−63
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
2
|
2
|
1
|
2
|
2
|
2
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către ADY&ARI CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ADY&ARI CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.