CUI 35435237
E PAI SRL
E PAI SRL este o firmă din Orş. Buftea, județul Ilfov, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 5911 - Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 273.6 mii lei (+212.1% față de 2024), un profit net de 98.9 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
35435237
Nr. înregistrare
J2016000160235
EUID
ROONRC.J2016000160235
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Buftea
Adresă
ALEEA CÎMPULUI, NR.4, BL.26, SC.C, ET.3, AP.11
Data înregistrării
19-01-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.01.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
5912 - Activităţi post-producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune
-
5913 - Activităţi de distribuţie a filmelor cinematografice, video şi a programelor de televiziune
-
5914 - Proiecţia de filme cinematografice
-
5920 - Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7312 - Servicii de reprezentare media
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
273 572
Rezultat net
+98 905
Capitaluri proprii
99 145
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5911 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5911 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5911 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5911 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5911 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5911 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5911 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5911 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5911 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5911 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
8 529
|
9 279
|
10 029
|
8 024
|
9 292
|
4 386
|
5 769
|
7 153
|
3 410
|
3 993
|
| Active circulante |
171 309
|
89 241
|
228 019
|
183 807
|
141 805
|
95 249
|
147 072
|
86 410
|
200 936
|
58 351
|
| Creanțe |
18 107
|
8 160
|
7 665
|
5 018
|
4 990
|
4 990
|
2 886
|
126
|
—
|
2 696
|
| Casa și conturi la bănci |
153 202
|
81 081
|
220 354
|
178 789
|
136 815
|
90 259
|
144 186
|
86 284
|
200 936
|
55 655
|
| Datorii |
80 693
|
89 512
|
32 096
|
22 292
|
27 643
|
30 800
|
41 129
|
26 862
|
6 973
|
5 824
|
| Capitaluri proprii |
99 145
|
9 008
|
205 952
|
169 539
|
123 454
|
68 835
|
111 712
|
66 701
|
197 373
|
56 520
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
273 572
|
87 667
|
204 286
|
125 232
|
181 575
|
95 222
|
152 348
|
128 039
|
198 483
|
99 954
|
| Venituri totale |
277 555
|
87 806
|
204 378
|
126 033
|
182 975
|
114 812
|
160 210
|
128 330
|
199 221
|
100 107
|
| Cheltuieli totale |
175 935
|
78 180
|
80 112
|
38 885
|
58 269
|
45 393
|
47 173
|
60 546
|
56 381
|
42 787
|
| Rezultat brut |
+101 620
|
+9 626
|
+124 266
|
+87 148
|
+124 706
|
+69 419
|
+113 037
|
+67 784
|
+142 840
|
+57 320
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+98 905
|
+8 768
|
+122 458
|
+86 045
|
+123 254
|
+68 635
|
+111 512
|
+66 501
|
+140 853
|
+56 320
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut E PAI SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 273 572 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 98 905 lei.
-
Este E PAI SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, E PAI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are E PAI SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5911 - Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune.
-
Când a fost înființată E PAI SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 ianuarie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către E PAI SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește E PAI SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.