CUI 35458230
VGA JON CONSTRUCT S.R.L.
VGA JON CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sat Baciu Com. Baciu, județul CLUJ, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4331 - Lucrări de ipsoserie. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9.9 mii lei (−66.6% față de 2024) și un profit net de 2.3 mii lei.
CUI
35458230
Nr. înregistrare
J12/220/2016
EUID
ROONRC.J12/220/2016
Formă juridică
SRL
Județ
CLUJ
Localitate
Sat Baciu Com. Baciu
Adresă
STR. SATURN, NR.6, BL.C, SC.1, AP.1
Cod CAEN principal
4331 - Lucrări de ipsoserie
Data înregistrării
21-01-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 21.01.2016
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
VARGA IOAN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4331 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4331 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4331 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4331 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4331 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4331 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4331 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4331 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4331 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4331 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
3 864
|
5 057
|
6 249
|
7 442
|
2 671
|
2 671
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
17 600
|
13 838
|
43 977
|
67 799
|
32 144
|
45 949
|
8 951
|
1 624
|
349
|
9 346
|
| Creanțe |
778
|
778
|
42 125
|
174
|
174
|
174
|
174
|
174
|
174
|
174
|
| Casa și conturi la bănci |
16 822
|
13 060
|
1 852
|
67 625
|
31 970
|
45 775
|
8 777
|
1 450
|
175
|
9 172
|
| Datorii |
2 531
|
2 304
|
2 279
|
365
|
0
|
2 900
|
2 891
|
28 855
|
2 430
|
20 270
|
| Capitaluri proprii |
15 069
|
15 398
|
46 755
|
73 683
|
39 586
|
45 720
|
8 731
|
−27 231
|
−2 081
|
−10 924
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
9 850
|
29 503
|
68 504
|
46 357
|
10 805
|
53 663
|
52 828
|
6 444
|
34 926
|
13 624
|
| Venituri totale |
9 850
|
29 503
|
68 504
|
46 357
|
10 805
|
53 663
|
52 828
|
6 444
|
34 926
|
13 624
|
| Cheltuieli totale |
7 408
|
16 987
|
13 307
|
10 939
|
16 616
|
15 158
|
15 588
|
31 529
|
25 734
|
24 612
|
| Rezultat brut |
+2 442
|
+12 516
|
+55 197
|
+35 418
|
−5 811
|
+38 505
|
+37 240
|
−25 085
|
+9 192
|
−10 988
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+2 343
|
+10 524
|
+46 515
|
+34 097
|
−6 135
|
+36 989
|
+35 962
|
−25 150
|
+8 843
|
−11 124
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către VGA JON CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VGA JON CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.