CUI 35501608
CONTINUOUS EVOLUTION SRL
CONTINUOUS EVOLUTION SRL este o firmă din Sector 5, București, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 8623 - Activităţi de asistenţă stomatologică. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.2 mil. lei (+14.4% față de 2024), un profit net de 37.8 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
35501608
Nr. înregistrare
J2016000997402
EUID
ROONRC.J2016000997402
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 5
Adresă
STR NOVACI, NR.2, PARTER, BL.S9', SC.1, AP.2
Data înregistrării
27-01-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.01.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8623 - Activităţi de asistenţă stomatologicăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
3250 - Fabricarea de dispozitive, aparate şi instrumente medicale stomatologice
-
8691 - Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
-
8699 - Alte activităţi referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 169 802
Rezultat net
+37 767
Capitaluri proprii
47 523
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
169 448
|
223 059
|
150 978
|
75 242
|
59 750
|
73 953
|
71 580
|
97 212
|
111 026
|
128 191
|
| Active circulante |
502 574
|
389 213
|
257 002
|
249 205
|
373 824
|
404 707
|
381 022
|
172 235
|
19 570
|
4 059
|
| Stocuri |
281 833
|
144 728
|
6 314
|
10 078
|
21 446
|
20 988
|
12 761
|
23 657
|
6 164
|
3 749
|
| Creanțe |
168 402
|
168 010
|
214 780
|
218 172
|
338 090
|
373 570
|
284 191
|
132 681
|
—
|
23
|
| Casa și conturi la bănci |
52 339
|
76 475
|
35 908
|
20 955
|
14 288
|
10 149
|
84 070
|
15 897
|
13 406
|
287
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
0
|
| Datorii |
624 499
|
514 920
|
292 491
|
87 463
|
78 542
|
92 869
|
97 582
|
8 447
|
15 806
|
93 471
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
0
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
0
|
| Capitaluri proprii |
47 523
|
97 352
|
115 489
|
236 984
|
355 032
|
385 791
|
355 020
|
261 000
|
114 790
|
38 779
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 169 802
|
1 022 393
|
969 272
|
1 196 393
|
769 905
|
529 576
|
434 214
|
459 027
|
211 522
|
128 689
|
| Venituri totale |
1 169 802
|
1 022 393
|
969 272
|
1 196 393
|
769 905
|
533 926
|
434 214
|
459 027
|
211 522
|
128 689
|
| Cheltuieli totale |
1 097 565
|
982 987
|
844 523
|
947 874
|
652 966
|
457 858
|
335 852
|
308 227
|
133 378
|
86 294
|
| Rezultat brut |
+72 237
|
+39 406
|
+124 749
|
+248 519
|
+116 939
|
+76 068
|
+98 362
|
+150 800
|
+78 144
|
+42 395
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+37 767
|
+8 652
|
+115 250
|
+236 744
|
+109 240
|
+70 771
|
+94 020
|
+146 210
|
+76 011
|
+38 579
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
3
|
3
|
2
|
2
|
1
|
—
|
—
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CONTINUOUS EVOLUTION SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 169 802 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 37 767 lei.
-
Este CONTINUOUS EVOLUTION SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, CONTINUOUS EVOLUTION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CONTINUOUS EVOLUTION SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8623 - Activităţi de asistenţă stomatologică.
-
Când a fost înființată CONTINUOUS EVOLUTION SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 ianuarie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONTINUOUS EVOLUTION SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONTINUOUS EVOLUTION SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.