CUI 35569182
INTERWINDOW SRL
INTERWINDOW SRL este o firmă din Dudeştii Noi, județul Timiș, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie. Firma este plătitoare de TVA din 2016. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 708.1 mii lei (−18.2% față de 2024), un profit net de 58.4 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
35569182
Nr. înregistrare
J35/275/2016
EUID
ROONRC.J35/275/2016
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Dudeştii Noi
Adresă
NR.499
Data înregistrării
02-02-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 02.02.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 10-03-2016
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherieCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
708 057
Rezultat net
+58 376
Capitaluri proprii
151 212
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
188 576
|
61 468
|
92 729
|
36 232
|
66 669
|
69 203
|
24 475
|
8 312
|
12 649
|
16 986
|
| Active circulante |
198 179
|
138 814
|
355 471
|
298 780
|
205 703
|
141 963
|
190 582
|
59 808
|
36 077
|
88 943
|
| Stocuri |
13 903
|
25
|
46 615
|
146 611
|
16 067
|
14 901
|
—
|
44 808
|
8 403
|
19 841
|
| Creanțe |
98 394
|
59 510
|
129 888
|
36 180
|
4 902
|
55 832
|
135 841
|
14 806
|
5 570
|
68 984
|
| Casa și conturi la bănci |
85 882
|
79 279
|
178 968
|
115 989
|
184 734
|
71 230
|
54 741
|
194
|
22 104
|
118
|
| Cheltuieli în avans |
705
|
1 307
|
2 008
|
1 412
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
236 248
|
108 753
|
187 207
|
138 534
|
80 084
|
16 302
|
162 442
|
136 620
|
125 920
|
150 921
|
| Capitaluri proprii |
151 212
|
92 836
|
263 001
|
197 890
|
192 288
|
194 864
|
52 615
|
−68 500
|
−77 194
|
−44 992
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
708 057
|
865 513
|
1 250 978
|
829 481
|
697 959
|
655 067
|
621 662
|
159 972
|
257 752
|
126 729
|
| Venituri totale |
841 499
|
866 362
|
1 250 979
|
829 490
|
698 380
|
655 067
|
621 662
|
159 957
|
257 752
|
126 729
|
| Cheltuieli totale |
764 432
|
1 017 248
|
1 159 213
|
787 108
|
695 956
|
497 014
|
483 396
|
146 464
|
282 222
|
168 096
|
| Rezultat brut |
+77 067
|
−150 886
|
+91 766
|
+42 382
|
+2 424
|
+158 053
|
+138 266
|
+13 493
|
−24 470
|
−41 367
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+58 376
|
−170 165
|
+82 911
|
+35 602
|
−2 576
|
+142 249
|
+121 116
|
+8 693
|
−32 202
|
−45 192
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
3
|
3
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut INTERWINDOW SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 708 057 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 58 376 lei.
-
Este INTERWINDOW SRL plătitoare de TVA?
-
Da, INTERWINDOW SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 10 martie 2016.
-
Ce cod CAEN principal are INTERWINDOW SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie.
-
Când a fost înființată INTERWINDOW SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 februarie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către INTERWINDOW SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește INTERWINDOW SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.