CUI 35670810
GAGA CONSTRUCT SRL
GAGA CONSTRUCT SRL este o firmă din Orş. Popeşti-Leordeni, județul Ilfov, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2016 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 350 mii lei (+111.6% față de 2024), un profit net de 37.5 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
35670810
Nr. înregistrare
J2016000680232
EUID
ROONRC.J2016000680232
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Popeşti-Leordeni
Adresă
STR. OITUZ, NR.84F, BL.H3, ET.3, AP.25
Data înregistrării
18-02-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 18.02.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 16-06-2016
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4342 - Alte lucrări speciale de construcţii pentru clădiri
-
4350 - Lucrări speciale de construcţii pentru proiecte de geniu civil
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4615 - Intermedieri în comerţul cu mobilă, articole de menaj şi de fierărie
-
4684 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
8122 - Activități specializate de curățenie
-
9130 - Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
349 973
Rezultat net
+37 534
Capitaluri proprii
−483 093
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
3 319
|
1 813
|
−1 287
|
−2 641
|
16 746
|
44 740
|
76 569
|
119 234
|
17 786
|
25 319
|
| Active circulante |
91 770
|
104 384
|
104 801
|
27 973
|
37 964
|
40 306
|
16 811
|
18 282
|
23 889
|
34 764
|
| Stocuri |
8
|
43 546
|
37 534
|
1 315
|
1 646
|
29 624
|
—
|
4 423
|
9 761
|
—
|
| Creanțe |
61 438
|
16 242
|
33 293
|
22 496
|
33 847
|
8 645
|
3 692
|
7 088
|
3 761
|
9 521
|
| Casa și conturi la bănci |
30 324
|
44 596
|
33 974
|
4 162
|
2 471
|
2 037
|
13 119
|
6 771
|
10 367
|
25 243
|
| Datorii |
578 182
|
626 824
|
547 169
|
524 502
|
386 650
|
178 151
|
207 737
|
109 698
|
59 629
|
15 453
|
| Capitaluri proprii |
−483 093
|
−520 627
|
−443 655
|
−499 170
|
−331 940
|
−93 105
|
−114 357
|
27 818
|
−17 954
|
44 630
|
| Capital subscris vărsat |
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
349 973
|
165 396
|
426 391
|
153 856
|
307 329
|
715 379
|
411 632
|
394 807
|
163 040
|
189 817
|
| Venituri totale |
363 783
|
165 396
|
426 914
|
162 156
|
307 330
|
715 381
|
411 632
|
394 807
|
163 041
|
189 817
|
| Cheltuieli totale |
321 071
|
237 254
|
367 087
|
327 749
|
543 019
|
687 558
|
549 606
|
345 062
|
223 995
|
143 687
|
| Rezultat brut |
+42 712
|
−71 858
|
+59 827
|
−165 593
|
−235 689
|
+27 823
|
−137 974
|
+49 745
|
−60 954
|
+46 130
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+37 534
|
−76 972
|
+55 514
|
−167 229
|
−238 834
|
+21 252
|
−142 175
|
+45 772
|
−62 584
|
+44 230
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
4
|
5
|
4
|
6
|
9
|
7
|
8
|
6
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut GAGA CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 349 973 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 37 534 lei.
-
Este GAGA CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, GAGA CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 16 iunie 2016.
-
Ce cod CAEN principal are GAGA CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată GAGA CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 februarie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către GAGA CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește GAGA CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.