CUI 35703976
FIREX TECHNOLOGY SRL
FIREX TECHNOLOGY SRL este o firmă din Sector 5, București, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 8009 - Alte activități de protecție n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.1 mil. lei (+26.4% față de 2024), un profit net de 92.8 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
35703976
Nr. înregistrare
J2016002700406
EUID
ROONRC.J2016002700406
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 5
Adresă
ȘOS VIILOR, NR.55A, SC.7, ET.6, AP.66
Data înregistrării
24-02-2016
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 01.09.2026
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8009 - Alte activități de protecție n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
2 139 974
Rezultat net
+92 826
Capitaluri proprii
1 681 594
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
711 469
|
587 848
|
339 986
|
154 801
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
379
|
| Active circulante |
1 649 716
|
1 706 449
|
1 311 744
|
1 209 615
|
439 010
|
598 148
|
598 148
|
515 964
|
326 221
|
176 294
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
9 115
|
9 115
|
9 115
|
7 812
|
5 096
|
1 197
|
| Creanțe |
1 542 685
|
1 517 985
|
1 268 288
|
1 044 612
|
−134 904
|
24 234
|
24 234
|
15 658
|
39 555
|
3 159
|
| Casa și conturi la bănci |
107 031
|
188 464
|
43 456
|
165 003
|
564 799
|
564 799
|
564 799
|
492 494
|
281 570
|
171 938
|
| Datorii |
679 591
|
655 528
|
209 027
|
329 775
|
57 496
|
216 634
|
216 634
|
138 893
|
84 675
|
21 689
|
| Capitaluri proprii |
1 681 594
|
1 638 769
|
1 442 703
|
1 034 641
|
381 514
|
381 514
|
381 514
|
377 071
|
241 546
|
154 984
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
2 139 974
|
1 693 593
|
1 658 831
|
3 434 300
|
—
|
0
|
118 893
|
253 361
|
190 933
|
267 451
|
| Venituri totale |
2 140 184
|
1 696 319
|
1 659 023
|
3 439 721
|
0
|
0
|
118 893
|
253 396
|
190 982
|
267 457
|
| Cheltuieli totale |
1 995 607
|
1 144 479
|
1 236 860
|
2 752 885
|
—
|
—
|
113 261
|
115 291
|
97 047
|
104 513
|
| Rezultat brut |
+144 577
|
+551 840
|
+422 163
|
+686 836
|
0
|
0
|
+5 632
|
+138 105
|
+93 935
|
+162 944
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+92 826
|
+508 566
|
+408 062
|
+653 127
|
0
|
0
|
+4 443
|
+135 525
|
+86 562
|
+154 784
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
2
|
2
|
—
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FIREX TECHNOLOGY SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 2 139 974 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 92 826 lei.
-
Este FIREX TECHNOLOGY SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, FIREX TECHNOLOGY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are FIREX TECHNOLOGY SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8009 - Alte activități de protecție n.c.a..
-
Când a fost înființată FIREX TECHNOLOGY SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 februarie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FIREX TECHNOLOGY SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FIREX TECHNOLOGY SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.