CUI 35716461
INTERFACE SOLUTION S.R.L.
INTERFACE SOLUTION S.R.L. este o firmă din Orş. Abrud, județul Alba, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare. Firma este plătitoare de TVA din 2016. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 870.9 mii lei (−25.6% față de 2024), o pierdere netă de 14.3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
35716461
Nr. înregistrare
J2022001583018
EUID
ROONRC.J2022001583018
Formă juridică
SRL
Județ
Alba
Localitate
Orş. Abrud
Adresă
STR. DEALULUI, NR.7
Data înregistrării
26-02-2016
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 20.10.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 26-05-2016
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitareCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
0125 - Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor
-
1624 - Fabricarea ambalajelor din lemn
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
-
5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată
-
5611 - Restaurante
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
870 905
Rezultat net
−14 333
Capitaluri proprii
13 954
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
7 375
|
7 090
|
6 419
|
103 591
|
173 046
|
242 226
|
108 051
|
29 685
|
39 055
|
73
|
| Active circulante |
208 085
|
217 390
|
142 377
|
120 337
|
135 412
|
137 498
|
161 104
|
254 552
|
140 186
|
87 385
|
| Stocuri |
62 156
|
85 945
|
85 000
|
2 577
|
19 385
|
26 314
|
23 699
|
145 017
|
32 410
|
21 531
|
| Creanțe |
108 381
|
82 356
|
47 254
|
51 121
|
59 000
|
57 494
|
56 998
|
23 210
|
4 913
|
5 281
|
| Casa și conturi la bănci |
37 548
|
49 089
|
10 123
|
66 639
|
57 027
|
53 690
|
80 407
|
86 325
|
102 863
|
60 573
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
16 700
|
9 835
|
10 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
201 506
|
163 383
|
99 259
|
261 592
|
346 512
|
424 931
|
227 209
|
102 208
|
78 980
|
24 209
|
| Capitaluri proprii |
13 954
|
61 097
|
49 537
|
−20 964
|
−28 219
|
−35 207
|
41 946
|
182 029
|
100 261
|
63 249
|
| Capital subscris vărsat |
13 590
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
870 905
|
1 170 083
|
713 586
|
1 420 034
|
603 183
|
2 992 987
|
3 147 671
|
2 568 601
|
1 719 699
|
966 107
|
| Venituri totale |
870 905
|
1 170 083
|
713 586
|
1 420 034
|
688 959
|
3 036 789
|
3 147 672
|
2 568 623
|
1 719 701
|
966 108
|
| Cheltuieli totale |
864 919
|
1 081 485
|
626 010
|
1 398 579
|
675 080
|
3 043 795
|
3 074 489
|
2 361 146
|
1 644 569
|
893 816
|
| Rezultat brut |
+5 986
|
+88 598
|
+87 576
|
+21 455
|
+13 879
|
−7 006
|
+73 183
|
+207 477
|
+75 132
|
+72 292
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−14 333
|
+57 983
|
+80 584
|
+7 255
|
+6 988
|
−35 447
|
+41 706
|
+181 789
|
+58 064
|
+63 049
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
2
|
3
|
2
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut INTERFACE SOLUTION S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 870 905 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 14 333 lei.
-
Este INTERFACE SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, INTERFACE SOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 26 mai 2016.
-
Ce cod CAEN principal are INTERFACE SOLUTION S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare.
-
Când a fost înființată INTERFACE SOLUTION S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 octombrie 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către INTERFACE SOLUTION S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește INTERFACE SOLUTION S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.