CUI 35765138
STRUCTURAL SUPPORT SRL
STRUCTURAL SUPPORT SRL este o firmă din Floreşti, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 198.7 mii lei (+20.8% față de 2024), o pierdere netă de 15.1 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
35765138
Nr. înregistrare
J2016000989122
EUID
ROONRC.J12/989/2016
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Floreşti
Adresă
STR. ŞESUL DE SUS, NR.178, BL.C4, SC.1, ET.1, AP.7
Data înregistrării
07-03-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 07.03.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7111 - Activităţi de arhitecturăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
198 700
Rezultat net
−15 080
Capitaluri proprii
82 659
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
0
|
0
|
—
|
392
|
1 945
|
3 803
|
4 865
|
7 664
|
—
|
—
|
| Active circulante |
89 868
|
106 110
|
142 248
|
154 222
|
172 243
|
160 413
|
196 826
|
218 670
|
118 360
|
35 319
|
| Stocuri |
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
3 221
|
3 030
|
3 030
|
2 068
|
12 109
|
0
|
0
|
—
|
—
|
12 000
|
| Casa și conturi la bănci |
86 647
|
103 080
|
139 218
|
152 154
|
160 134
|
160 413
|
196 826
|
218 670
|
118 360
|
23 319
|
| Cheltuieli în avans |
250
|
0
|
—
|
1 850
|
—
|
—
|
0
|
226
|
—
|
—
|
| Datorii |
7 459
|
2 815
|
20 469
|
10 299
|
21 675
|
12 876
|
21 335
|
5 322
|
6 345
|
3 262
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
82 659
|
103 295
|
121 779
|
146 165
|
152 513
|
151 340
|
180 356
|
221 238
|
112 015
|
32 057
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
198 700
|
164 550
|
191 500
|
142 470
|
107 950
|
74 912
|
182 010
|
249 575
|
148 100
|
59 300
|
| Venituri totale |
198 718
|
164 608
|
191 599
|
142 588
|
108 073
|
75 033
|
182 131
|
249 634
|
148 103
|
59 302
|
| Cheltuieli totale |
211 851
|
181 479
|
214 069
|
147 510
|
105 829
|
103 374
|
200 139
|
137 915
|
66 264
|
25 666
|
| Rezultat brut |
−13 133
|
−16 871
|
−22 470
|
−4 922
|
+2 244
|
−28 341
|
−18 008
|
+111 719
|
+81 839
|
+33 636
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−15 080
|
−18 484
|
−24 386
|
−6 348
|
+1 173
|
−29 016
|
−19 829
|
+109 223
|
+79 958
|
+31 857
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
3
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
3
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut STRUCTURAL SUPPORT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 198 700 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 15 080 lei.
-
Este STRUCTURAL SUPPORT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, STRUCTURAL SUPPORT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are STRUCTURAL SUPPORT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7111 - Activităţi de arhitectură.
-
Când a fost înființată STRUCTURAL SUPPORT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 martie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către STRUCTURAL SUPPORT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește STRUCTURAL SUPPORT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.