CUI 3587865
DANIC NETWORK SRL
DANIC NETWORK SRL este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 31.9 mii lei.
Date de identificare
CUI
3587865
Nr. înregistrare
J2013003885408
EUID
ROONRC.J2013003885408
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
CAL GRIVIŢEI, NR.134-136, CAMERA 1, SC.C, ET.4, AP.69
Data înregistrării
22-03-1993
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 25.03.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializatCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
9699 - Alte servicii personale n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−31 879
Capitaluri proprii
−175 553
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7320 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
35 368
|
46 250
|
57 133
|
68 016
|
78 899
|
89 781
|
100 663
|
111 546
|
122 428
|
133 310
|
144 193
|
155 076
|
180 000
|
232 000
|
234 398
|
40 183
|
75 452
|
| Active circulante |
624
|
621
|
4 526
|
559
|
659
|
180
|
772
|
1 247
|
138
|
930
|
434
|
428
|
180
|
2 766
|
6 412
|
12 060
|
4 748
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
11 513
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
168
|
4 487
|
1 021
|
—
|
—
|
578
|
| Casa și conturi la bănci |
624
|
621
|
4 526
|
559
|
659
|
180
|
772
|
1 247
|
138
|
930
|
434
|
260
|
−15 820
|
1 745
|
6 412
|
12 060
|
4 170
|
| Datorii |
211 545
|
190 545
|
190 544
|
168 102
|
167 795
|
166 795
|
166 806
|
165 807
|
191 231
|
190 681
|
185 411
|
184 233
|
172 662
|
230 407
|
240 698
|
74 325
|
164 541
|
| Capitaluri proprii |
−175 553
|
−143 674
|
−128 885
|
−99 527
|
−88 237
|
−76 834
|
−65 371
|
−53 014
|
−68 665
|
−56 441
|
−40 784
|
−28 729
|
7 518
|
4 359
|
112
|
−22 082
|
−84 341
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
29 200
|
—
|
4 500
|
—
|
18 180
|
222 464
|
129 583
|
170 088
|
211 434
|
108 929
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
29 200
|
0
|
4 500
|
9 900
|
18 257
|
235 617
|
129 628
|
170 647
|
211 439
|
108 934
|
| Cheltuieli totale |
31 879
|
14 789
|
29 358
|
11 290
|
11 403
|
11 462
|
12 357
|
12 673
|
12 224
|
20 022
|
21 657
|
54 455
|
227 266
|
121 492
|
141 751
|
137 321
|
104 659
|
| Rezultat brut |
−31 879
|
−14 789
|
−29 358
|
−11 290
|
−11 403
|
−11 462
|
−12 357
|
+16 527
|
−12 224
|
−15 522
|
−11 757
|
−36 198
|
+8 351
|
+8 136
|
+28 896
|
+74 118
|
+4 275
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−31 879
|
−14 789
|
−29 358
|
−11 290
|
−11 403
|
−11 462
|
−12 357
|
+15 651
|
−12 224
|
−15 657
|
−12 054
|
−36 248
|
+3 160
|
+4 247
|
+22 194
|
+62 259
|
+1 280
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
2
|
2
|
1
|
2
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este DANIC NETWORK SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, DANIC NETWORK SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are DANIC NETWORK SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat.
-
Când a fost înființată DANIC NETWORK SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 martie 2013.
-
Unde are sediul DANIC NETWORK SRL?
-
Sediul firmei DANIC NETWORK SRL (CUI 3587865) este în CAL GRIVIŢEI, NR.134-136, CAMERA 1, SC.C, ET.4, AP.69, Sector 1, București.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DANIC NETWORK SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DANIC NETWORK SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.