CUI 35926617
TASK CONSTRUCT S.R.L.
TASK CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Orş. Voluntari, județul Ilfov, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 267.2 mii lei, o pierdere netă de 546.4 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
35926617
Nr. înregistrare
J2016001495237
EUID
ROONRC.J2016001495237
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Voluntari
Adresă
BLD. EROILOR, NR.118, CAMERA 1, BL.A, SC.2, ET.PARTER, AP.36
Data înregistrării
07-04-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 07.04.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-04-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4342 - Alte lucrări speciale de construcţii pentru clădiri
-
4350 - Lucrări speciale de construcţii pentru proiecte de geniu civil
-
4360 - Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcţii
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
5224 - Manipulări
-
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
8110 - Activităţi de servicii suport combinate
-
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
-
8122 - Activități specializate de curățenie
-
8130 - Activităţi de înteţinere peisagistică
-
8210 - Activități de secretariat și servicii-suport
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
267 227
Rezultat net
−546 356
Capitaluri proprii
−546 146
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
12 947
|
347
|
347
|
347
|
347
|
347
|
347
|
347
|
| Active circulante |
773 298
|
213
|
213
|
213
|
213
|
213
|
213
|
213
|
| Stocuri |
545 868
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Creanțe |
93 175
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Casa și conturi la bănci |
134 255
|
213
|
213
|
213
|
213
|
213
|
213
|
213
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Datorii |
1 332 391
|
350
|
350
|
350
|
350
|
350
|
350
|
350
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
−546 146
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
| Capital subscris vărsat |
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
267 227
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
267 226
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
813 582
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Rezultat brut |
−546 356
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Rezultat net |
−546 356
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TASK CONSTRUCT S.R.L. în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 267 227 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 546 356 lei.
-
Este TASK CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TASK CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2024.
-
Ce cod CAEN principal are TASK CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată TASK CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 aprilie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TASK CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TASK CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.