CUI 35969944
UNDA TECH SRL
UNDA TECH SRL este o firmă din București, Sector 6 Mun. Bucureşti, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2018 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 25.3 mii lei (+186.8% față de 2024) și un profit net de 2.2 mii lei.
CUI
35969944
Nr. înregistrare
J40/5632/2016
EUID
ROONRC.J40/5632/2016
Formă juridică
SRL
Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
ALEEA VALEA SIRETULUI, NR.1, CAMERA 2, BL.P2, SC.1, ET.4, AP.19
Cod CAEN principal
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înregistrării
18-04-2016
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 31.05.2019
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 08-10-2018
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
ŞTEFAN ALIN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2511 - Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice
-
2612 - Fabricarea altor componente electronice
-
2620 - Fabricarea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice
-
2841 - Fabricarea utilajelor şi a maşinilor-unelte pentru prelucrarea metalului
-
4662 - Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
5210 - Depozitări
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
-
7211 - Cercetare-dezvoltare în biotehnologie
-
7219 - Cercetare-dezvoltare în alte ştiinţe naturale şi inginerie
-
9511 - Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 386
|
2 919
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
116 343
|
97 063
|
121 540
|
146 151
|
541 862
|
359 343
|
254 130
|
289 762
|
229 220
|
38 200
|
| Stocuri |
75 087
|
47 896
|
49 792
|
100 662
|
488 134
|
237 077
|
195 581
|
220 380
|
129 171
|
30 183
|
| Creanțe |
40 223
|
48 690
|
70 762
|
43 370
|
40 347
|
123 523
|
54 224
|
51 925
|
78 388
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
1 033
|
477
|
986
|
2 119
|
13 381
|
−1 257
|
4 325
|
17 457
|
21 661
|
8 017
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
516
|
516
|
572
|
345
|
| Datorii |
96 752
|
79 687
|
97 863
|
305 376
|
354 063
|
247 958
|
150 742
|
57 527
|
42 868
|
12 799
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 364
|
3 364
|
1 670
|
—
|
| Capitaluri proprii |
19 591
|
17 376
|
23 677
|
−159 225
|
187 799
|
112 771
|
103 459
|
229 387
|
185 254
|
25 746
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
500
|
500
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
25 332
|
8 832
|
85 270
|
265 192
|
597 941
|
605 352
|
569 731
|
737 202
|
513 361
|
85 927
|
| Venituri totale |
25 332
|
8 832
|
85 270
|
265 215
|
598 976
|
608 721
|
570 067
|
758 757
|
516 621
|
86 425
|
| Cheltuieli totale |
22 705
|
15 133
|
92 276
|
608 327
|
505 515
|
591 331
|
677 666
|
666 082
|
345 847
|
60 605
|
| Rezultat brut |
+2 627
|
−6 301
|
−7 006
|
−343 112
|
+93 461
|
+17 390
|
−107 599
|
+92 675
|
+170 774
|
+25 820
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+2 215
|
−6 301
|
−7 006
|
−347 024
|
+87 660
|
+11 417
|
−113 296
|
+85 090
|
+165 613
|
+25 246
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
1
|
2
|
1
|
2
|
3
|
3
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către UNDA TECH SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește UNDA TECH SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.