CUI 36004852
TECHVAS CONCEPT S.R.L.
TECHVAS CONCEPT S.R.L. este o firmă din Iaşi, județul Iași, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2020. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei (−100.0% față de 2024), un profit net de 100 lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
36004852
Nr. înregistrare
J22/645/2018
EUID
ROONRC.J22/645/2018
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Iaşi
Adresă
STR. LACULUI, NR.7, BL.651, SC.B, ET.2, AP.8
Data înregistrării
25-04-2016
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 14.03.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 26-08-2020
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
-
4531 - Comerţ cu ridicata de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4532 - Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
4942 - Servicii de mutare
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6399 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c.a
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6832 - Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
-
7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7312 - Servicii de reprezentare media
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
-
8121 - Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
-
8122 - Activităţi specializate de curăţenie
-
8129 - Alte activităţi de curăţenie
-
8130 - Activităţi de înteţinere peisagistică
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
+100
Capitaluri proprii
5 448
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
5 991 098
|
6 025 734
|
5 224 208
|
3 220 691
|
818 499
|
815 588
|
815 588
|
816 049
|
461
|
| Active circulante |
3 183 122
|
150 128
|
582 957
|
713 543
|
136 441
|
450
|
9 998
|
8 033
|
597
|
| Stocuri |
2 280 394
|
30 257
|
29 324
|
3 941
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
835 707
|
45 561
|
134 816
|
342 382
|
4 948
|
1
|
1 965
|
0
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
67 021
|
74 310
|
418 817
|
367 220
|
131 493
|
449
|
8 033
|
8 033
|
597
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
114 067
|
55 306
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
9 168 772
|
6 284 581
|
5 857 142
|
3 928 917
|
953 024
|
813 624
|
822 588
|
820 623
|
1 000
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
19 648
|
19 648
|
19 648
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
5 448
|
5 348
|
5 329
|
5 317
|
1 916
|
−17 234
|
−16 650
|
−16 189
|
58
|
| Capital subscris vărsat |
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
|
19
|
70
|
4 160
|
19 648
|
0
|
—
|
—
|
100
|
| Venituri totale |
100
|
19
|
70
|
4 166
|
19 648
|
0
|
0
|
0
|
100
|
| Cheltuieli totale |
0
|
0
|
50
|
723
|
109
|
584
|
461
|
16 247
|
92
|
| Rezultat brut |
+100
|
+19
|
+20
|
+3 443
|
+19 539
|
−584
|
−461
|
−16 247
|
+8
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
+19
|
+13
|
+3 401
|
+18 950
|
−584
|
−461
|
−16 247
|
+8
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TECHVAS CONCEPT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 100 lei.
-
Este TECHVAS CONCEPT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TECHVAS CONCEPT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 26 august 2020.
-
Ce cod CAEN principal are TECHVAS CONCEPT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată TECHVAS CONCEPT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 martie 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TECHVAS CONCEPT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TECHVAS CONCEPT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.