CUI 36106933
RAULCOM CONSTRUCT SRL-D
RAULCOM CONSTRUCT SRL-D este o firmă de tip SRL din Diosig, județul Bihor, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 375 lei.
Date de identificare
CUI
36106933
Nr. înregistrare
J05/1047/2016
EUID
ROONRC.J5/1047/2016
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Diosig
Adresă
STR. ARGEŞULUI, NR.34
Data înregistrării
20-05-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.05.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−375
Capitaluri proprii
−1 738
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
40
|
40
|
—
|
—
|
—
|
40
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
2 561
|
2 472
|
1 894
|
1 940
|
1 981
|
2 132
|
107 175
|
232 158
|
61 556
|
12 574
|
| Creanțe |
990
|
926
|
—
|
40
|
40
|
40
|
101 459
|
37 938
|
44 950
|
5 628
|
| Casa și conturi la bănci |
1 571
|
1 546
|
1 894
|
1 900
|
1 941
|
2 092
|
5 716
|
194 220
|
16 606
|
6 946
|
| Datorii |
4 299
|
3 875
|
3 466
|
3 123
|
3 123
|
−377
|
5 738
|
170 871
|
31 251
|
23 412
|
| Capitaluri proprii |
−1 738
|
−1 363
|
−1 532
|
−1 183
|
−1 142
|
2 509
|
101 477
|
61 287
|
30 305
|
−10 838
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
7 899
|
291 071
|
282 370
|
200 415
|
62 563
|
| Venituri totale |
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
7 903
|
291 076
|
282 373
|
200 415
|
62 563
|
| Cheltuieli totale |
376
|
−167
|
350
|
42
|
3 652
|
9 428
|
186 928
|
248 567
|
157 268
|
73 013
|
| Rezultat brut |
−375
|
+168
|
−349
|
−41
|
−3 651
|
−1 525
|
+104 148
|
+33 806
|
+43 147
|
−10 450
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
+168
|
−349
|
−41
|
−3 651
|
−1 747
|
+101 237
|
+30 982
|
+41 143
|
−11 038
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
4
|
7
|
6
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este RAULCOM CONSTRUCT SRL-D plătitoare de TVA?
-
Nu, RAULCOM CONSTRUCT SRL-D nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are RAULCOM CONSTRUCT SRL-D?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată RAULCOM CONSTRUCT SRL-D?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 mai 2016.
-
Unde are sediul RAULCOM CONSTRUCT SRL-D?
-
Sediul firmei RAULCOM CONSTRUCT SRL-D (CUI 36106933) este în STR. ARGEŞULUI, NR.34, Diosig, județul Bihor.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RAULCOM CONSTRUCT SRL-D în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RAULCOM CONSTRUCT SRL-D?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.