CUI 36147704
TIMBERMATRIX S.R.L.
TIMBERMATRIX S.R.L. este o firmă din Mun. Miercurea Ciuc, județul HARGHITA, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții. Firma este plătitoare de TVA din 2019, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.4 mil. lei (−24.2% față de 2024), un profit net de 360.9 mii lei și 3 angajați.
CUI
36147704
Nr. înregistrare
J2019000309198
EUID
ROONRC.J2019000309198
Formă juridică
SRL
Județ
HARGHITA
Localitate
Mun. Miercurea Ciuc
Adresă
STR. HARGHITA, NR.7, SC.B, AP.8
Cod CAEN principal
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
Data înregistrării
31-05-2016
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 02.04.2019
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 21-02-2019
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
SZENYES SZILÁRD
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
1610 - Tăierea şi rindeluirea lemnului
-
1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie şi tâmplărie, pentru construcţii
-
2370 - Tăierea, fasonarea şi finisarea pietrei
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
-
5224 - Manipulări
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7731 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente agricole
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
9003 - Activităţi de creaţie artistică
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4324 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
161 452
|
80 053
|
34 294
|
43 756
|
50 099
|
48 407
|
20 128
|
—
|
—
|
211
|
| Active circulante |
731 012
|
752 457
|
613 866
|
301 874
|
195 340
|
59 391
|
57 423
|
67 724
|
30 716
|
9 790
|
| Stocuri |
53
|
5 202
|
74 894
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
404 287
|
80 761
|
434 236
|
158 068
|
65 066
|
9 046
|
23 098
|
4 356
|
1 460
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
326 672
|
666 494
|
104 736
|
143 806
|
130 274
|
50 345
|
34 325
|
63 368
|
29 256
|
9 790
|
| Cheltuieli în avans |
2 601
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
533 969
|
94 507
|
141 773
|
172 677
|
95 267
|
52 427
|
28 984
|
10 952
|
1 094
|
16 918
|
| Capitaluri proprii |
361 096
|
738 003
|
506 387
|
172 953
|
150 172
|
55 371
|
48 567
|
56 772
|
29 622
|
−6 917
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 358 661
|
1 791 540
|
1 152 182
|
534 867
|
323 032
|
63 037
|
89 585
|
113 235
|
65 520
|
15 586
|
| Venituri totale |
1 367 833
|
1 801 489
|
1 152 581
|
535 777
|
323 062
|
63 037
|
89 585
|
113 235
|
65 520
|
15 586
|
| Cheltuieli totale |
936 410
|
1 049 518
|
678 075
|
357 814
|
216 804
|
55 636
|
76 129
|
55 531
|
27 454
|
22 235
|
| Rezultat brut |
+431 423
|
+751 971
|
+474 506
|
+177 963
|
+106 258
|
+7 401
|
+13 456
|
+57 704
|
+38 066
|
−6 649
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+360 856
|
+699 007
|
+464 360
|
+172 713
|
+103 091
|
+6 804
|
+12 560
|
+56 572
|
+36 539
|
−7 117
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
4
|
3
|
2
|
1
|
0
|
3
|
3
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către TIMBERMATRIX S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TIMBERMATRIX S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.