CUI 3626859
KAPA SRL
KAPA SRL este o firmă din Breb, județul Maramureș, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2015 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
3626859
Nr. înregistrare
J24/2074/1992
EUID
ROONRC.J24/2074/1992
Formă juridică
SRL
Județ
Maramureș
Localitate
Breb
Adresă
BREB, NR.183
Data înregistrării
26-03-1993
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 04.05.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 10-06-2016
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
1723 - Fabricarea articolelor de papetărie
-
1729 - Fabricarea altor articole din hârtie şi carton n.c.a.
-
3240 - Fabricarea jocurilor şi jucăriilor
-
3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată
-
5530 - Parcuri pentru rulote, campinguri şi tabere
-
5590 - Alte servicii de cazare
-
5812 - Activităţi de editarea de ghiduri, compendii, liste de adrese şi similare
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
7721 - Activităţi de închiriere şi leasing cu bunuri recreaţionale şi echipament sportiv
-
8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
8552 - Învăţământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
-
8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.
-
9002 - Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole)
-
9003 - Activităţi de creaţie artistică
-
9329 - Alte activităţi recreative şi distractive n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2015
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
30 262
Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Nu există date pentru perioada selectată
Alege alt interval sau adaugă înregistrări.
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2222 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2222 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2222 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2222 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2222 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2222 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2222 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
28 298
|
28 298
|
28 298
|
28 298
|
28 298
|
28 298
|
28 298
|
| Active circulante |
1 964
|
1 964
|
1 964
|
1 964
|
1 964
|
1 964
|
1 964
|
| Creanțe |
691
|
691
|
691
|
691
|
691
|
691
|
691
|
| Casa și conturi la bănci |
1 273
|
1 273
|
1 273
|
1 273
|
1 273
|
1 273
|
1 273
|
| Datorii |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
30 262
|
30 262
|
30 262
|
30 262
|
30 262
|
30 262
|
30 262
|
| Capital subscris vărsat |
1 324
|
1 324
|
1 324
|
1 324
|
1 324
|
1 324
|
1 324
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este KAPA SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, KAPA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are KAPA SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor.
-
Când a fost înființată KAPA SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 decembrie 1992.
-
Unde are sediul KAPA SRL?
-
Sediul firmei KAPA SRL (CUI 3626859) este în BREB, NR.183, Breb, județul Maramureș.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către KAPA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește KAPA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.