CUI 362841
WEBO SRL
WEBO SRL este o firmă din Sector 1, București, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 9609 - Alte activităţi de servicii n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2015 a raportat o pierdere netă de 56.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
362841
Nr. înregistrare
J40/67/1991
EUID
ROONRC.J40/67/1991
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
Str. Vasile Lupu, Nr. 1A, C.P.
Data înregistrării
01-03-1993
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 29.10.2014
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 25-04-2017
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9609 - Alte activităţi de servicii n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4612 - Intermedieri în comerţul cu combustibili, minereuri, metale şi produse chimice pentru industrie
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4672 - Comerţ cu ridicata al metalelor şi minereurilor metalice
-
4675 - Comerţ cu ridicata al produselor chimice
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4776 - Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea, în magazine specializate
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
8230 - Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor
-
8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
9002 - Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole)
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2015
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−56 513
Capitaluri proprii
4 276 803
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4672 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4672 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4672 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4672 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4672 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4672 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4672 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
4 232 457
|
3 979 729
|
4 006 083
|
3 891 965
|
4 224 002
|
4 253 938
|
4 279 493
|
| Active circulante |
159 032
|
123 049
|
120 839
|
54 159
|
54 158
|
55 159
|
55 173
|
| Creanțe |
149 510
|
117 550
|
117 549
|
50 868
|
50 868
|
50 868
|
50 868
|
| Casa și conturi la bănci |
6 407
|
2 384
|
175
|
175
|
175
|
1 175
|
1 189
|
| Datorii |
114 686
|
48 905
|
21 832
|
21 832
|
21 832
|
21 831
|
21 831
|
| Capitaluri proprii |
4 276 803
|
4 053 873
|
4 105 090
|
3 924 292
|
4 256 328
|
4 287 266
|
4 312 835
|
| Capital subscris vărsat |
1 200 000
|
1 200 000
|
15 430
|
15 430
|
15 430
|
15 430
|
15 430
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
12 503
|
| Cheltuieli totale |
56 513
|
51 217
|
26 354
|
29 905
|
30 937
|
25 569
|
61 723
|
| Rezultat brut |
−56 513
|
−51 217
|
−26 354
|
−29 905
|
−30 937
|
−25 569
|
−49 220
|
| Rezultat net |
Față de 2014
−56 513
|
−51 217
|
−26 354
|
−29 905
|
−30 937
|
−25 569
|
−49 954
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2014
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este WEBO SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, WEBO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are WEBO SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9609 - Alte activităţi de servicii n.c.a..
-
Când a fost înființată WEBO SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 ianuarie 1991.
-
Unde are sediul WEBO SRL?
-
Sediul firmei WEBO SRL (CUI 362841) este în Str. Vasile Lupu, Nr. 1A, C.P., Sector 1, București.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către WEBO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește WEBO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.