CUI 36299591
PAM SOLUŢION SRL
PAM SOLUŢION SRL este o firmă din Mun. Craiova, județul DOLJ, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 131 mii lei (+40.8% față de 2023), un profit net de 38.4 mii lei și 1 angajat.
CUI
36299591
Nr. înregistrare
J2016001355164
EUID
ROONRC.J2016001355164
Formă juridică
SRL
Județ
DOLJ
Localitate
Mun. Craiova
Adresă
STR. FLOREŞTI, NR.23, CAMERA 3. DENUMITĂ C3
Cod CAEN principal
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
Data înregistrării
11-07-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.07.2016
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
POPESCU ANDRA MIRELA
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1812 - Alte activități de tipărire n.c.a.
-
4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7491 - Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
-
7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
8210 - Activități de secretariat și servicii-suport
-
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
-
8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
-
8561 - Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
75 120
|
—
|
—
|
32 670
|
49 784
|
519
|
519
|
| Active circulante |
127 745
|
138 788
|
130 386
|
178 263
|
209 169
|
438 985
|
54 221
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 488
|
—
|
| Creanțe |
62 871
|
80 289
|
51 688
|
98 195
|
207 284
|
186 721
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
64 874
|
58 499
|
78 698
|
80 068
|
1 885
|
250 776
|
54 221
|
| Datorii |
27 766
|
2 046
|
2 237
|
48 841
|
67 314
|
4 411
|
4 008
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
180 000
|
—
|
| Capitaluri proprii |
175 099
|
136 742
|
128 149
|
162 092
|
191 639
|
255 093
|
50 732
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
130 953
|
92 976
|
151 569
|
—
|
2 521
|
221 232
|
83 425
|
| Venituri totale |
130 953
|
92 976
|
151 569
|
0
|
2 521
|
221 232
|
83 425
|
| Cheltuieli totale |
85 976
|
83 879
|
24 913
|
29 547
|
32 356
|
12 460
|
30 457
|
| Rezultat brut |
+44 977
|
+9 097
|
+126 656
|
−29 547
|
−29 835
|
+208 772
|
+52 968
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+38 357
|
+8 593
|
+122 518
|
−29 547
|
−29 911
|
+204 361
|
+50 532
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2023
|
1
|
1
|
1
|
2
|
1
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către PAM SOLUŢION SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PAM SOLUŢION SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.