CUI 36337237
3DS VISION PROJECTS SRL
3DS VISION PROJECTS SRL este o firmă din Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş, județul MUREŞ, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 6 mii lei.
CUI
36337237
Nr. înregistrare
J2016001018261
EUID
ROONRC.J2016001018261
Formă juridică
SRL
Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş
Adresă
STR. MUREŞULUI, NR.41, BL.3, SC.1, AP.2
Cod CAEN principal
7111 - Activităţi de arhitectură
Data înregistrării
20-07-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.07.2016
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
PAVEL DANIELA
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
-
4769 - Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
4792 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul specializat
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7312 - Servicii de reprezentare media
-
7411 - Activități de design industrial și vestimentar
-
7412 - Design grafic și activități de comunicare vizuală
-
7413 - Activități de design de interior
-
7414 - Alte activităţi de design specializat
-
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
-
8552 - Învăţământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
-
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
-
9011 - Activități de creație literară și compoziție muzicală
-
9012 - Activități de creație în domeniul artelor vizuale
-
9013 - Alte activități de creație artistică
-
9020 - Activităţi de interpretare artistică (spectacole)
-
9031 - Activităţi de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole
-
9039 - Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică
-
9130 - Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
-
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active circulante |
27 824
|
38 836
|
166 826
|
81 246
|
41 254
|
95 985
|
79 308
|
32 442
|
42 734
|
35 680
|
| Stocuri |
205
|
205
|
—
|
—
|
—
|
—
|
248
|
42
|
—
|
—
|
| Creanțe |
—
|
4 792
|
84 730
|
15 340
|
100
|
100
|
1 750
|
1 650
|
6 650
|
8 775
|
| Casa și conturi la bănci |
27 619
|
33 839
|
82 096
|
65 906
|
41 154
|
95 885
|
77 310
|
30 750
|
36 084
|
26 905
|
| Datorii |
−98
|
4 924
|
22 833
|
2 256
|
4 833
|
9 568
|
7 193
|
1 434
|
1 997
|
244
|
| Capitaluri proprii |
27 922
|
33 912
|
143 993
|
78 990
|
36 421
|
86 417
|
72 115
|
31 008
|
40 737
|
35 436
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
16 432
|
198 400
|
114 845
|
71 400
|
29 150
|
57 350
|
27 500
|
39 785
|
54 568
|
| Venituri totale |
0
|
16 432
|
198 505
|
114 845
|
71 400
|
29 150
|
57 350
|
27 500
|
39 785
|
54 568
|
| Cheltuieli totale |
5 991
|
22 112
|
61 923
|
59 830
|
33 152
|
14 061
|
14 522
|
4 404
|
5 890
|
17 695
|
| Rezultat brut |
−5 991
|
−5 680
|
+136 582
|
+55 015
|
+38 248
|
+15 089
|
+42 828
|
+23 096
|
+33 895
|
+36 873
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−5 991
|
−5 680
|
+114 634
|
+51 569
|
+36 106
|
+14 302
|
+41 107
|
+22 271
|
+32 701
|
+35 236
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către 3DS VISION PROJECTS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește 3DS VISION PROJECTS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.